Banorët e BBV surprizohen nga fëmijët e spektrit autik! Meritoni shpërthen në lot

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Në Ditën Ndërkombëtare të Autizmit, banorët e shtëpisë së Big Brother VIP, janë surprizuar nga nga disa fëmijë me spektër autik.

Pas shtypjes së butonit “Push Me”, nga Romeo, banorët kanë dalë në oborr dhe kanë shijuar një performancë nga ata, duke recituar dhe kënduar.

Të gjithë banorët u panë të emocionuar dhe të përlotur teksa dëgjonin tingujt e muzikës, ndërsa Meritoni, i cili deklaroi disa ditë më parë që edhe djali i tij ishte një prej fëmijëve me autizëm, nuk i ka mbajtur dot lotët. Ai në një moment qëndroi veç banorëve të tjerë duke qarë, ndërsa pranë i qëndroi Ilnisa.

Ai gjithashtu ka deklaruar se nëse do ta fitonte këtë edicion të “Big Brother Vip”, Meritoni do t’ia dedikonte kauzës për djalin e tij.

Në fund ata kanë shkëmbyer mesazhe të bukura dhe përqafime me njëri tjetrin.

(  S.M  )

Të fundit

Avionët luftarakë “Rafale”, Franca merr vendimin e papritur ndaj Serbisë

Pak ditë më parë presidenti serb, Aleksandar Vuçiç zhvillon një takim me homolgun e tij në Francë, Emmanuel Macron...

E vërteta e naftës së Shpiragut

Nga Fatos Çoçoli Për shkak të shtimit të prodhimit dhe shitjeve të makinave elektrike kudo në botë(shitjet e tyre kanë kapur 18 përqind të totalit...

FOTO/ Pas daljes nga shtëpia e “Big Brother”, Ledjona bën ndryshimin drastik

Ledjona Xheladinaj ka vendosur që të bëjë një ndryshim të papritur në imazhin e saj. Ish-banorja e Big Brother Vip 3, ka ndryshuar ngjyrën e...

“Dronët iranianë mund të bëjnë kërdinë”/ Analiza mbi goditjen e Izraelit

Irani ka nisur dhjetëra dronë dhe raketa balistike drejt Izraelit, duke kryer një sulm të pashembullt kundër armikut të tij të përbetuar. Në mesin...

Përse i duhet Ilir Metës simbolika e fitores së partisë së Gruevskit?

Nga Mero Baze Ashtu si Albin Kurti në Kosovë, edhe Ilir Meta në Shqipëri mori pozicion të qartë në zgjedhjet që zhvillohen në Republikën e...

Lajme të tjera

Web TV