Enkel Demi e thotë “troç” ja për cilin banor bëj ‘tifo’ në “Ferma VIP”

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Enkel Demi është një nga opinionistët e “Ferma VIP” që deri më tani ka qenë transparent dhe i prerë në qëndrimet e tij.

E pikërisht, për shkak të këtyre qëndrimeve, Keli thotë se një pjesë e publikut e kundërshton, për shkak të tifozërive që kanë krijuar.

Është e vështirë të jesh opinionist, është një pozicion që të ekspozon jo vetëm tek fermerët por edhe tek publiku. Publiku është kundër meje, sepse këtu je i detyruar të thuash atë që mendon, dhe ka persona që nuk e pëlqejnë atë që thua”, tha ai.

I pyetur nga gazetarja e “Vizionit të Pasdites” Seldina Selimi se kush është fermeri i preferuar deri në këtë pikë të lojës, Kel Demi tha:

“Janë vetëm dy javët e para, por unë jam me Besin”./kb

Të fundit

VIDEO/ Inter “ngec” në barazim ndaj Cagliarit, shtyhet festa e titullit për zikaltërit

Cagliari ndal Interin në “San Siro” në një barazim 2-2 dhe i detyron zikaltrit ta fitojnë derbin e javës...

Avionët luftarakë “Rafale”, Franca merr vendimin e papritur ndaj Serbisë

Pak ditë më parë presidenti serb, Aleksandar Vuçiç zhvillon një takim me homolgun e tij në Francë, Emmanuel Macron ku diskutuan në lidhje me...

E vërteta e naftës së Shpiragut

Nga Fatos Çoçoli Për shkak të shtimit të prodhimit dhe shitjeve të makinave elektrike kudo në botë(shitjet e tyre kanë kapur 18 përqind të totalit...

FOTO/ Pas daljes nga shtëpia e “Big Brother”, Ledjona bën ndryshimin drastik

Ledjona Xheladinaj ka vendosur që të bëjë një ndryshim të papritur në imazhin e saj. Ish-banorja e Big Brother Vip 3, ka ndryshuar ngjyrën e...

“Dronët iranianë mund të bëjnë kërdinë”/ Analiza mbi goditjen e Izraelit

Irani ka nisur dhjetëra dronë dhe raketa balistike drejt Izraelit, duke kryer një sulm të pashembullt kundër armikut të tij të përbetuar. Në mesin...

Lajme të tjera

Web TV