test

VIDEO/ Gruaja tmerrohet pasi sheh pamjet e kamerave të sigurisë ndërsa ajo flinte

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një pronare shtëpie është tmerruar nga pamjet rrëqethëse të kamerave të sigurisë, të cilat zbuluan dy figura fantazmë që hynë në shtëpinë e saj dhe zvarriteshin përreth ndërsa ajo flinte. Pamjet janë regjistruar rreth dy javë më parë.

Ming Li kishte fjetur gjatë gjithë sprovës në shtëpinë e saj në Sidnei rreth orës 12:30 të mëngjesit të 17 marsit. Por ajo dyshoi se diçka kishte ndodhur pasi vuri re një numër të bimëve të thyera rreth shtëpisë dhe rishikoi pamjet nga kuzhina e saj.

Kamerat e sigurisë së shtëpisë, kapën imazhe të ngjashme me ato të kuzhinës. Pamjet janë të ngjashme sikur adoleshentë u futën fshehurazi nëpër kuzhinën e saj ndërsa përdornin një elektrik dore për të gjetur diçka me vlerë. Ata u panë duke hyrë dhe dalë nga shtëpia tre herë përpara se të dilnin duarbosh nga pamjet 10-minutëshe që la të frikësuar familjen e zonjës Li./E.T

Të fundit

Studimi: Vetmia dëmton shëndetin po aq sa konsumimi i 15 cigareve në ditë

Me siguri ju jeni ndjerë të vetmuar në një moment të jetës tuaj. Edhe pse e dini se keni...

Publikimi i tezave të Matematikës, reagon menjëherë ministria e Arsimit

Ministria e Arsimit dhe Sportit siguron të gjithë maturantët dhe opinionin publik se procesi i provimit të Maturës Shtetërore në Matematikë po kryhet brenda...

Media australiane ‘ELLE’: Shqipëria, perlë e turizmit evropian në zhvillim

Shqipëria mund të njihet më së shumti si vendlindja e Dua Lipës , por ky destinacion ofron shumë më tepër shkruhet në një artikull të...

Nga sot, temperatura përvëluese: Si të parandaloni emergjencat e lidhura me nxehtësinë

Jemi në muajin Qershor dhe temperaturat në Shqipëri dhe në shumë vende të botës kanë shënuar rritje ekstreme. Me temperaturat në rritje të verës,...

Ndodh sërish! Studentët në provim, teza e Matematikës publikohet në rrjet

Rreth 28 mijë maturantë i’u nënshtruan sot provimit të tretë të Maturës Shtetërore, ku po testohen për Matematikën Teza e provimit të Matematikës është publikuar...

Lajme të tjera

Web TV