Çfarë i ndodhi? Neda Balluku shpërthen në lot në mes të emisionit: O Zot çfarë po…

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Ditën e djeshme, studioja e “Për’puthen” është tronditur nga ngjarja e rëndë, kur Erika e ka goditur me shuplakë Buçin, pasi u transmetua takimi i tij me konkurrenten tjetër, Klaudian. Emri i Erikës ishte përmendur në takimin e dyshes, gjë që mesa duket e acaroi, duke e goditur në studio.

Lidhur me këtë ngjarje ka reaguar tepër e prekur opinionistja e “Për’puthen”, duke u shprehur se teksa sheh këtë ngjarje, ku një femër godet një mashkull, i duket një veprim i tmerrshëm.

“Unë jam e fundit në këtë studio, që mund të pranoj që një vajzë t’i gjuajë një djali. Unë kam lindur dy djemë, të cilët mundohem me shpirt nga mëngjesi në darkë që t’i mësoj se vajzat nuk preken me dorë, as me mendim dhe të më vijë mua një vajzë, të më prekë djalin kështu? Po mua më vjen të vdesë në ato momente, është e tmerrshme, është skandal. Domthethënë nuk ka turp më të madh se një femër që dhunon. Meshkujt është e tmershme por akoma më e tmerrshme është që të nisë dhuna nga dora e gruas. O zot çfarë po na shohin sytë”, u shpreh e përlotur Neda./kb

Të fundit

Vrau babanë dhe vëllain e ish-gruas, Gjykata merr vendimin drastik për Besnik Pjetrin

Gjykata e Lezhës dënoi me burg të përjetshëm Besnik Pjetrin (Përdeda) i cili në muajin gusht të vitit 2022...

Rama paralajmëron furtunë ndryshimesh në qeveri/ Sfidon amerikanët dhe Kushtetuesen

Kryeministri Edi Rama ka paralajmëruar ndryshime në qeveri, ndërsa iu ka mbyllur derën e kandidimit për në zgjedhjet parlamentare të vitit 2025 të gjithë...

Sulmi i Iranit “trondit” tregjet financiare, çmimi i naftës mund të rritet frikshëm

Bota aktualisht po përballet me tre kriza të mëdha gjeopolitike me karakteristika të fuqishme gjeoekonomike dhe ato duhen parë si një e tërë, sepse...

Autizmi tek të rriturit, simptomat dhe përse është i vështirë diagnostikimi

Vitet e fundit kemi parë të famshëm që thonë se kanë zbuluar se vuajnë nga çrregullimet e spektrit autik në moshë madhore. Së fundmi...

VIDEO/ Përfshihet nga flakët një nga ndërtesat më të vjetra të Kopenhagës

Një zjarr ka shpërthyer në një nga ndërtesat më të vjetra të Kopenhagës. Sipas mediave të huaja, ekuipazhet e urgjencës shkuan menjëherë në vendngjarje. Zjarri...

Lajme të tjera

Web TV