“Bardhi i shkretë…”/ Sara zbulon ‘vuajtjet’ që po kalon: Ja shkatërrova karrierën

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Sara Gjordeni dhe Bardhi Idrizi u njohën dhe u dashuruan brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri, “Big Brother VIP3”. Edhe pse pati shumë aludime se ata do të ndaheshin shumë shpejt, ata e vazhduan romancën e tyre edhe pas daljes nga reality show.

Lidhur me çiftin Sara-Bardhi ka patur komente të shumta në rrjet, duke nisur nga ato pozitive që janë në mbështetje të tyre e deri tek ato negativet. Ka shumë persona që mendojnë se Gjordeni po i prish karrierën këngëtarit të njohur, pasi ky i fundit ‘prishi’ marrëdhëniet edhe me menaxherin e tij i cili ishte “kundër” lidhjes së tyre.

Ndërkohë një ditë më parë, Sara përmes një postimi në “Instastory” ka treguar se sa shumë “vuan” partneri i saj, duke ironizuar komentet e njerëzve.

“Shkëputur nga episodet e vuajtjeve të Bardhit ‘të shkretë’ që në mëngjes”– ka shkruar Sara krahas një fotoje duke i gatuar mëngjesin këngëtarit.

“Ja shkatërrova karrierën”- vazhdoi ajo ku tregoi se i kishte bërë dhuratë një libër Bardhit.

Modelja përmes këtyre postimeve ka treguar se dyshja po shijojnë pushimet së bashku në Kuçovë, ndërsa janë shumë të lumtur në krahët e njëri-tjetrit.

“Bardhi i shkretë…”/ Çfarë po ndodh mes“Bardhi i shkretë…”/ Çfarë po ndodh mes“Bardhi i shkretë…”/ Çfarë po ndodh mes

Të fundit

U përfolën se ishin ndarë/Jennifer Lopez e Ben Affleck shfaqen në krahët e njëri-tjetrit

Prej disa ditësh në shtypin rozë u përfol për një ndarje të mundshme midis këngëtares Jennifer Lopez dhe aktorit...

Operacioni i SPAK/ Arrestohet në Belgjikë rivali i Ervis Martinajt (Emri)

Në kuadër të operacionit të spak pas shkëmbimit të informacionit mes policisë shqiptare dhe asaj belge është bere e mundur arrestimi i Leonard Dukës. Ndaj...

Veliaj vizitë në Tokio, do përfaqësoj presidencën e B-40, takime me kryetaren e bashkisë

Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj nis sot një vizitë të shkurtër në Tokio të Japonisë, ku do të përfaqësojë edhe rrjetin e...

Priten të tjera arrestime “VIP”, ja goditja e madhe që do të bëhet nga SPAK

Profesori i njohur, Ervin Karamuço ka treguar detaje të forta lidhur me megaoperacinonin e djeshëm të SPAK për personazhe të njohura të botës së...

8 konservat më të mira për humbjen e peshës

Kur bëhet fjalë për të humbur peshë, zgjedhjet e duhura ushqimore janë thelbësore. Ushqimet e konservuara mund të jenë një opsion i shkëlqyer për...

Lajme të tjera

Web TV