test

Motra e Dagz feston ditëlindjen, urimin më të ëmbël e mori nga Einxhel

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Motra e Dagz, Aurora feston sot ditën e lindjes dhe në këtë ditë të veçantë ka marr plot urime të bukura nga familjarët. Por vëmendjen e mori urimi i kunatës së saj, Einxhel. Kjo e fundit ka postuar një foto të motrës së Dagz me vogëlushin e saj, Trev, duke shkruar fjalët më të ëmbla.

“Ti je halla & tezja qe cdo njeri do te donte te kishte dhe ne ndjehemi me fat qe je e jona. Asnje fjale se pershkruan dot dashurine qe kemi per ty dhe ste falenderojme dot kurre mjaftueshem per gjithcka ben per Ne”, ka shkruar ajo.

Të fundit

Leonardo DiCaprio, xheloz për suksesin e Margot Robbie

Leonardo DiCaprio thuhet se e ka zili Margot Robbie. Siç dihet, filmi “Barbie” i Margot Robbie u vlerësua nga fansat...

Ky këngëtar pritet të jetë një nga banorët e Big Brother VIP Albania 4

Këngëtari i njohur Young Zerka, mund të jetë një nga banorët e edicionit të ardhshëm të “Big Brother VIP”. I ftuar së fundmi në...

Françeska Murati shtatzënë? Ish-banorja e BBVIP 3 sqaron të vërtetën

Ish-banorja e Big Brother Albania VIP 3, Françeska Murati është përfolur shumë për një shtatzëni të mundshme, e kjo për shkak të postimeve të...

Nuk keni për ta njohur/ Ylli i “Game of Thrones” transformohet për rolin e ri

Ylli i “Game Of Thrones”, Jack Gleeson, dukej i panjohur teksa bëri një shëtitje në Londër të mërkurën. Aktori, 32 vjeç, i cili luajti...

Kroaci-Itali, Dalic: Kam besim te skuadra, bëjmë ndeshje të madhe

Zlatko Dalic, tekniku i Kroacisë, u përgjigj pyetjeve të gazetarëve para ndeshjes me Italinë. “Ne jemi gati, të gjithë janë në formë, përveç Vidës që...

Lajme të tjera

Web TV