E trishtë/ Këngëtarja e dashur e publikut shqiptar humb njeriun e shtrenjtë

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Këngëtarja e dashur e publikut shqiptar, Rosela Gjylbegu ka ndarë me ndjekësit lajmin e trishtë të humbjes së nënës së saj.

“Me dhimbje të madhe e me shpirt të coptuar, njoftoj humbjen e njeriut tonë më të shtrenjtë, nënës sonë, Mirjana Shestani gjylbeku”, shkruan këngëtarja, teksa ka publikuar gjithashtu edhe foton e nënës së saj të ndjerë.

Në një postim të disa orëve pasi i kanë dhënë lamtumirën e fundit, Rosela shkruan:

“Ah moj mama sa e vështirë qenka me u kthy në shtëpi pa ty”./E.T

E trishtë/ Këngëtarja e dashur e publikut shqiptar humb njeriun eE trishtë/ Këngëtarja e dashur e publikut shqiptar humb njeriun e

Të fundit

Në momentin e papërshtatshëm, deputeti i Rithemelimit bën kërkesën e pazakontë

Deputeti i Rithemelimit, Tomorr Alizoti ka marrë fjalën në Kuvend ku nuk i kurseu as emocionet dhe përjetimet personale...

“Çdo ndërtesë do ketë kod unik”/ Balla: Do jemi vendi i parë në Ballkan…

Ministri i Brendshëm Taulant Balla, në fjalën e tij në parlament, deklaroi se Ministria e Brendshme po punon për të pasur regjistër adresash në...

Çfarë po ndodh? FNSH dhe ‘Shqiponjat’ kontrolle ‘blic’ në Fushë-Krujë

Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë dhe Shqiponjat kanë nisur disa kontrolle 'blic' në Nikël të Fushë Krujës. Mësohet se kontrollet po bëhen në disa prej...

I dyshuar si porositësi i dhunës barbare ndaj avokatit/ Ky është Dritan Nano

Personi që po shihni në foto, është Dritan Nano. Sipas grupit hetimor, Nano është organizatori dhe porositësi i dhunës barbare ndaj avokatit Sokol Mëngjesi,...

Makinat përplasen ‘kokë më kokë’, nisen me urgjencë për në spital 4 maturantë

Dy automjete që po udhëtonin maturantët janë përplasur kokë më kokë. Raportohet se ngjarja ka ndodhur në Vlorë. Nga të dhënat paraprake mësohet se...

Lajme të tjera

Web TV