Kanye West sulmon fizikisht një burrë, sepse i ngacmoi të shoqen

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

TMZ ka zbuluar se Kanye West po investigohet për sulm fizik të qëllimtë pasi goditi një burrë, i cili thuhet se kreu një veprim të pahijshëm karshi gruas së tij, Bianca Censori. Sipas raportimeve, ngjarja ndodhi të martën në mbrëmje.

Zëdhënës të reperit zbuluan për TMZ se personi në fjalë kishte futur duart nën fustanin e Censorit, e kishte kapur rreth belit dhe pasi e ka afruar te vetja, e ka puthur disa herë.

“Ajo u abuzua seksualisht me qëllim. Të thuash që u prek me dorë nga dikush nuk është as përshkrim i përafërt me atë që ndodhi vërtet”, vazhduan deklarimet.

Sipas burimeve, forcat e rendit e akuzojnë Kanye West për dhunë dhe pritet ta marrin në pyetje. Personi i sulmuar nga reperi nuk ka pasur nevojë për trajtime mjekësore pas incidentit, që ndodhi në një hotel luksoz në Sunset Boulevard./E.Ç

Të fundit

28 maj 1937/ Wolgsvagen, makina popullore që u motivua nga Nacional Socialistët gjermanë

Themelohet prodhuesi gjerman i automjeteve Volkswagen. Volkswagen përkthehet si “makina e popullit” në gjuhën gjermane. Slogani aktual i reklamave...

Vapa ekstreme nxit astmën tek fëmijët

Me nxehtësinë ekstreme, shtohen vizitat e fëmijëve me astmë në spitalet kaliforniane: një tjetër konfirmim i ndikimit negativ të ndryshimeve klimatike në shëndet. Nxehtësia ekstreme...

Pikëpamja e Guardian mbi mosmarrëveshjen në botën e artit: një shpërqendrim nga kriza

Heqja e mënyrës se si shpërndahen paratë nuk është përgjigje për problemet e krijuara nga një dekadë nënfinancimi Zgjedhjet e korrikut e kanë çuar Britaninë...

Duke shmangur thirrjet për arrestimin e Netanjahut, perëndimi po minon rendin e vet

Mbajtja e llogarisë ndaj aktorëve si Putini mbështetet në të drejtën ndërkombëtare. Nëse aleatët e Izraelit e shkelin atë, si mund t'i bindin të...

“Nganjëherë na ka rrëshqitur edhe këmba”, Julian Deda reagon pas daljes nga shtëpia

Aktori Julian Deda ka reaguar për herë të parë pas përfundimit të “Big Brother VIP3”. Finalisti, i cili u përball kokë më kokë me Eglën,...

Lajme të tjera

Web TV