“Prisja më shumë nga Rikja”/ Habit Spartak Ngjela, zbulon fituesin e “Big Brother Vip”

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Avokati Spartak Ngjela njihet për analizat e tij politike, megjithatë nuk nguron të japë opinione edhe për botë ne spektaklit dhe show-bizz.

Teksa ishte i ftuar në “Breaking”, ai komentoi spektaklin e “Big Brother ViP”. Ai shprehu mërzi për largimin e Rikes nga loja, për të cilën kishte shfaqur simpati dhe më herët, teksa tha se priste më shumë nga ajo. Nga ana tjetër, për avokatin fituese do të jetë Heidi Baci, të cilën e cilësoi si “bukur seksuale”.

“Tani kanë ngelur Egla dhe Heidi kanë ngelur sepse Rikja doli.  Prisja më shumë nga Rikja, nuk e di se çfarë ka patur. Nuk e kam ndjekur me vëmendje, por më tha që ka pasur disa goditje jashtë karakterit normal të saj. Tani Egla dhe Heidi janë. Heidi është më përpara, më e favorizuar. Lidhja nuk e favorizon shumë, nuk është lidhje që shkon në dasmë të vërtetë se ajo brenda ishte në kuadër të lojës. Atje dalin nga vetëvetja, të  gjithë dalim. Nga bukuria, Heidi ka staturën e një fituese. Ajo ka bukur seksuale.”– tha Ngjela./e.t

Të fundit

Një rrugë në Tiranë merr emrin e Dritan Mezinit, Veliaj: Do vazhdojë të na frymëzojë

Një rrugë në Tiranë, në hyrjen veriore të Liqenit Artificial, do të mbajë emrin e sipërmarrësit Dritan Mezini, i...

Modelja e famshme bëhet nënë për herë të parë, zbulohet emri i veçantë i vogëlushes

Modelja e njohur Sofia Richie dhe partneri i saj Elliot Grainge janë bërë prindër. Sofia lindi një vajzë, të quajtur Eloise Samantha Grainge. Ajo zbuloi...

Himara nis sezonin turistik/ Fluks turistësh nga Anglia, Gjermania e Zelanda e Re

Himara tashmë e ka nisur sezonin turistik duke sfiduar edhe motin e paqëndrueshëm. Numri i turistëve është në rritje ndërsa janë kryesisht te huaj ata...

Gjendet e pajetë në banesë adoleshentja, ‘ngrihet në këmbë’ grupi hetimor

Një 17-vjeçare dyshohet se i ka dhënë fund jetës duke u vetëvarur. Adoleshentja raportohet se është gjetur e pajetë nga familjarët e saj. Ngjarja e...

Dhjetëra të vdekur nga i nxehti ekstrem në Meksikë

Gjithsej 48 persona kanë vdekur brenda dy muajve për shkak të të nxehtit ekstrem në Meksikë, me pothuajse gjysmën e vdekjeve të regjistruara vetëm...

Lajme të tjera

Web TV