Ledjona Xheladinaj në një lidhje të re dashurie? Ish-banorja: Po si mundet që…

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

A është Ledjona Xheladinaj e dashuruar apo në një lidhje të re dashurie?!

E ftuar këtë pasdite në emisionin “S’e luan Topi”, me Eriona Rusin, ajo u shpreh se është prej kohësh vetëm dhe ende nuk e ka gjetur njeriun e duhur për të krijuar një romancë.

Me humor ajo ka thënë: A mund të rrijë një vajzë kaq e mirë vetëm? Jam single, por jam e hapur për njohje të reja. Ende nuk e kam gjetur personin e duhur./kb

Të fundit

‘Çmenden’ protestuesit futen në pistë, autoritetet e aeroportit bëjnë lëvizjen urgjente

Mëngjesin e së shtunës, aeroporti i Mynihut është mbyllur sepse disa aktivistë për mbrojtjen e klimës kaluan pengesat dhe...

Burri qëllon për vdekje vjehrrën dhe plagos gruan, në fund vret veten

Në vendbanimin Radniçka në Bjellovar të Kroacisë, në një shtëpi familjare janë gjetur dy persona të vdekur dhe një i plagosur rëndë, i cili...

Emigrantët protestë simbolike në Milano: Duam votë në 2025!

Pasi hodhën mbi kokat e deputetëve vendimin e Gjykatës Kushtetuese për votën e diasporës, përmes thirrjes “duam të votojmë” në një protestë simbolike brenda...

70 % e hoteleve në Sarandë të rezervuara për verën! Çipa: numri i turistëve në rritje

Prenotimet në qytetin e Sarandës për periudhën e verës korrik-gusht-shtator janë në nivelet 60 - 70%. Kreu i operatorëve tustikë Arben Çipa thotë se kjo...

Spanjë, turizmi nën presion për shkak të thatësirës së madhe

Sektori i turizmit në Spanjë po kritikohet gjithnjë e më shumë për shkak të konsumit të lartë të ujit. Por politika i eviton masat...

Lajme të tjera

Web TV