Princi Louis mbush 6 vjeç, publikohet fotoja e ditëlindjes realizuar nga Kate Middleton

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një foto e Princit Louis të bërë nga Kate Middleton është publikuar për të shënuar ditëlindjen e tij të gjashtë.

Imazhi i një Louis të buzëqeshur i postuar në rrjetet sociale të Princit dhe Princeshës së Uellsit u shoqërua me mbishkrimin: ‘Gëzuar ditëlindjen e 6-të Princ Louis! Faleminderit për të gjitha urimet sot”.

Shihni postimin:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by The Prince and Princess of Wales (@princeandprincessofwales)

 

Fotoja është bërë në Windsor në “ditët e fundit” , tha Pallati, sipas BBC. Princi Louis lindi në 23 Prill 2018 në Lido Ward të Spitalit St Mary, ashtu si Charlotte dhe George.

Muajt ​​e fundit kanë qenë një kohë e vështirë për familjen për shkak të diagnozës së kancerit të Kate.

Louis u pa për herë të fundit në publik në ditën e Krishtlindjeve, kur familja mbretërore bëri paraqitjen e tyre tradicionale festive në Sandringham gjatë rrugës për në kishë.

Fotoja vjen pasi Princi William u kthye në detyrat mbretërore javën e kaluar në daljen e tij të parë publike që nga shpallja e kancerit të Kate. Princi vizitoi një organizatë bamirësie për shpërndarjen e ushqimit, Surplus to Supper, në Surrey./kb

Të fundit

Do zgjasë mrekullia e Rinasit?

Nga Fatos Çoçoli Në qershor 2018, Rinasi klasifikohej ndër aeroportet më të shtrenjtë të Evropës. Sot është aeroporti me biletat...

Policët 100 euro/dita, më 2 qershor Italia merr në dorëzim kampin e Shëngjinit

Punimet në qendrën pritëse të emigrantëve në Shëngjin nga pala italiane kanë ecur me shpejtësi dhe kanë përfunduar, ndërsa në Gjadër janë drejt fundit...

Keni bërë plane për nesër? Ja si pritet të jetë moti, ja çfarë do ndodhë me temperaurat

Ditën e premte vendi ynë do të ejtë në ndikim të kushteve atmosferike relativisht të qendrueshme. Moti parashikohet të jetë me kthjellime dhe zhvillim...

Mision Sistemi i Sipërmarrjeve italiane në Shqipëri

35 sipërmarrje italiane do të marrin pjesë në misionin për sipërmarrjet në Tiranë kushtuar sektorit të infrastrukturës në Shqipëri. Nisma e organizuar nga Italian Trade...

Egla shpallet fituese e BBV3, Balina ‘kryqëzon’ produksionin: Përse duhet ta bënit…

Mirëpo pjesa më e madhe e publikut ka qenë kundër këtij vendimi, mes tyre edhe ish-opinionistja e këtij reality show, Balina Bodinaku. Ledioni e ka...

Lajme të tjera

Web TV