Horoskopi ditor, 24 prill 2024

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

DASHI

Në dashuri, mësoni të shkoni përtej kufijve dhe mos u zemëroni nëse diçka nuk ju shkon ashtu siç dëshironi. Duhet të guxoni më shumë, sepse kohët e fundit jeni mbyllur shumë në vetvete. Në punë jepni maksimumin për të arritur qëllimet tuaja.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e mërkurë 24 prill 2024), është një periudhë komplekse në dashuri, por duroni dhe bëni pak më shumë durim, sepse lajmet e mira janë afër. Mund të keni takime të shkëlqyera. Megjithatë, në punë gjërat po përmirësohen me kalimin e kohës.

BINJAKËT

Ju presin ditë plot emocione të forta. Bëjini fasulet tuaja gati sepse lotët do të bien me përrenj. Dyshimet tuaja do të zgjidhen. Në punë është një periudhë stresuese por do të sjellë shumë kënaqësi. Ju mund t’i tregoni të gjithëve karakterin dhe cila është vlera juaj.

GAFORRJA

Emocionet e mëdha vijnë shpejt në dashuri. Do të përjetoni lumturi vërtet të papritura dhe shumë kënaqësi të mrekullueshme. Në punë do keni disa probleme, por në parim mund të zgjidhen. Në fund të fundit, diplomacia është arma juaj më e mirë.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e mërkurë 24 prill 2024), këto janë ditë të komplikuara në dashuri, por jeni të ashpër dhe do të arrini të kapërceni të gjitha vështirësitë. Asgjë dhe askush nuk mund t’ju rrëzojë. Në punë, besoni instinkteve tuaja dhe ndiqni ato.

VIRGJËRESHA

Në dashuri është koha për të ndërtuar diçka më solide dhe konkrete. Sidomos nëse jeni bashkë për një kohë të gjatë, është koha ta kapni demin nga brirët. Angazhohuni për martesë, ose të paktën për bashkëjetesë. Dhe pse jo, planifikoni edhe fëmijët. Çfarë kuptimi ka ndryshe? Keni ndërtuar shumë në punë, tani duhet t’i mbani ato.

PESHORJA

Gjërat mund të ishin më mirë në dashuri, por tani për tani sigurisht që nuk mund të ankohesh. Disa situata nuk janë shumë të qeta dhe nuk po shkojnë ashtu siç do të kishit dashur, por shfrytëzoni më të mirën nga një situatë e keqe. Në fakt, ka ende shumë situata të vështira. Puna bëhet gjithnjë e më e mirë.

Lexo edhe :  Stuhitë/ Pse vetëtimat lëvizin në zigzag?

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e mërkurë 24 prill 2024), do t’ju duhet gjithnjë e më shumë të keni dikë pranë. Në fakt, nëse jeni vetëm prej kohësh, dashuria ju mungon tmerrësisht. Do ketë disa shqetësime për punën, sepse jo gjithçka po shkon sipas planit.

SHIGJETARI

Në dashuri marrëdhëniet tuaja nuk po shkojnë ashtu siç do të kishit dashur, në fakt thjesht nuk mund ta kuptoni se si është e mundur që ato të mos zgjasin kurrë më shumë se një periudhë të shkurtër. Në punë duhet të jeni të përqendruar sepse është një periudhë e ndërlikuar. Keni shumë angazhime. Jepini vetes prioritete dhe mos u shqetësoni.

BRICJAPI

Jeni të kënaqur në dashuri, por ndonjëherë keni ndjenjën se kjo nuk mjafton kurrë. Sikur diçka të mbante më shumë se ç’duhej. Gjithmonë provoni, veçanërisht nëse keni qenë vetëm për një kohë. Në punë është e rëndësishme të besoni në atë që bëni. Nëse ju nuk besoni në aftësitë tuaja, si mund të besojnë të tjerët?

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e mërkurë 24 prill 2024), mendoni shumë në dashuri dhe kjo nuk është gjë e mirë. Duhet ta lini veten të çliroheni më shumë dhe të dëgjoni zemrën tuaj, duke qenë gjithmonë i qartë se në cilën rrugë po shkoni. Këmbëngulja juaj do t’ju shpërblejë në punë.

PESHQIT

Disa marrëdhënie nuk po shkojnë mirë dhe ndoshta do të ishte më mirë t’i mbyllni ato përgjithmonë. Nuk ka kuptim t’i zvarritni dhe t’i çoni përpara nëse nuk japin rezultatet e dëshiruara. Në punë mundohuni të jepni më të mirën dhe do të shihni, që do të shpërbleheni. Do të jetë gjëja më e mirë për të bërë./kb

Të fundit

U fut për t’u larë në ujërat e Liqenit Artificial, i riu polak përfundon në spital

Një 25-vjeçar nga Polonia është futur ditën e sotme në Liqenin Artificial të Tiranës dhe dyshohet se ka rrezikuar...

‘Çmenden’ protestuesit futen në pistë, autoritetet e aeroportit bëjnë lëvizjen urgjente

Mëngjesin e së shtunës, aeroporti i Mynihut është mbyllur sepse disa aktivistë për mbrojtjen e klimës kaluan pengesat dhe u ndodhen në pistë qysh...

Burri qëllon për vdekje vjehrrën dhe plagos gruan, në fund vret veten

Në vendbanimin Radniçka në Bjellovar të Kroacisë, në një shtëpi familjare janë gjetur dy persona të vdekur dhe një i plagosur rëndë, i cili...

Emigrantët protestë simbolike në Milano: Duam votë në 2025!

Pasi hodhën mbi kokat e deputetëve vendimin e Gjykatës Kushtetuese për votën e diasporës, përmes thirrjes “duam të votojmë” në një protestë simbolike brenda...

70 % e hoteleve në Sarandë të rezervuara për verën! Çipa: numri i turistëve në rritje

Prenotimet në qytetin e Sarandës për periudhën e verës korrik-gusht-shtator janë në nivelet 60 - 70%. Kreu i operatorëve tustikë Arben Çipa thotë se kjo...

Lajme të tjera

Web TV