test

Benny Blanco zbulon ushqimin me të cilin i rikthen buzëqeshjen Selena Gomez

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Benny Blanco, partneri i Selena Gomez, befasoi fansat duke publikuar librin e tij të gatimit të titulluar “Open Wide: A Cookbook for Friends”. Producenti dhe kompozitori i njohur i muzikës, i cili është gjithashtu një kuzhinier i talentuar, tha se edhe pse gatimi ndonjëherë mund të duket i frikshëm, pasioni i tij për të ka çuar në këtë projekt të ri emocionues.

Në një intervistë për “People”, Blanco zbuloi se Selena ka qenë jashtëzakonisht mbështetëse e përpjekjeve të tij në kuzhinë. “Ajo definitivisht e do atë”, vuri në dukje ai. “Selena, miqtë e mi, familja ime, të gjithë e dinin që gatuaja kaq shumë dhe kishte shumë kohë që po vinte”.

Duke e çuar një hap më tej pasionin e tij për gatimin, Blanco shkoi në Instagram për të ndarë pjatat që e bëjnë të lumtur partneren e tij. “Unë u zgjova herët këtë mëngjes dhe isha sikur, ‘Dua të bëj diçka të mirë për të dashurën time’”, vuri në dukje ai. “Po mendoja, sa herë që dua ta bëj të buzëqeshë ose të shtrihem, thjesht i bëj biftek”.

Ndërsa përgatiti vaktin për Selena Gomez, Blanco i emocionuar detajoi planin e tij për ta surprizuar. “Në rregull, kështu që ajo është duke punuar sot, kështu që plani im është që t’i bëj asaj darkën më të mirë të biftekëve që ajo ka ngrënë ndonjëherë”, shtoi Benny.

Më vonë, Blanco zbuloi se ai ndryshoi planet e tij dhe vendosi ta çonte ushqimin në shtëpinë e Gomez, pasi ajo kishte ditë pushimi. Ai la një shënim të përzemërt për të dashurën e tij në komodinën e saj. “Të dua! Fli mirë! Të bëra biftek”, ka shkruar ai./E.Ç

Të fundit

Shqipëria e nis me humbje aventurën EURO2024, goli i Bajrami hyn në histori të turneut

Shqipëria e nisi me humbje rrugëtimin e saj në Euro 2024, pasi u mposht me rezultatin 2-1 nga kampionia...

De La Fuente: Jam shumë i lumtur, por të qëndrojmë me këmbë në tokë

Shumë i lumtur u shfaq tekniku i kombëtares spanjolle Luis de la Fuente, pas fitores bindëse 3-0 që skuadra e tij arriti me Kroacinë. “Jam...

Scholz: Propozimi i Putinit për paqe nuk është serioz

“Liderët e G7 nuk e diskutuan fare propozimin e presidentit rus, Vladimir Putin, për paqe në Ukrainë, sepse të gjithë e dinin se propozimi...

Italia përmbys ndeshjen, realizon Barella ndaj kuqezinjve

Shqipëria 1-2 Italia Pritjes i erdhi fundi, Shqipëria rikthehet të luajë në Europian pas 8 vitesh mungesë. Kuqezinjtë do të sfidojnë Italinë në Dortmund, në...

Gol kuqezinjtë, Shqipëria ndëshkon Italinë në sekondat e para

Shqipëria 1-0 Italia Pritjes i erdhi fundi, Shqipëria rikthehet të luajë në Europian pas 8 vitesh mungesë. Kuqezinjtë do të sfidojnë Italinë në Dortmund, në...

Lajme të tjera

Web TV