Seancë për Berishën në GJKKO, çfarë kërkon ish-kryeministri (Detajet)

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Në orën 13:00, do të mbahet një seancë gjyqësore për ish-kryeministrin Sali Berisha.

Gazetarja Klodiana Lala raporton për Balkanweb se avokatët e Berishës kanë bërë kërkesë edhe për zëvendësimin e gjyqtares së çështjes, Irena Gjokës.

Kujtojmë se ish-kreu i qeverisë Sali Berisha ndodhet në arrest shtëpie, pasi akuzohet për korrupsion pasiv për çështjen Partizani./e.t

Të fundit

Lehtësohen kriteret e kredisë konsumatore, por çfarë ndodh ndaj banesave

Kriteret e kredisë për individët ishin të copëzuara gjatë këtij tremujori, me një lehtësim të tyre për kreditë konsumatore...

Presidencialet, Biden bën kërkesën e pazakontë ndaj Trump para debatit

Ish-presidenti amerikan, Donald Trump, tha se do të debatojë me kreun e Shtëpisë së Bardhë, Joe Biden, por me kushtin që ai të testohet...

Veliaj në Japoni, pritet nga kryetarja e Bashkisë së Tokios

Gjatë vizitës së tij në Japoni, kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj është pritur në takim nga kryetarja e Bashkisë së Tokios, Yuriko Koike. Teksa...

“Paraqitu vetë”! Juli “harron” lojën, tremb Eglën, aktorja shpërthen në ulërima

Na ndajnë vetëm pak orë nga gjysëm finalja e Big Brother Vip Albania ku do të mësohen dhe sa banorë do ta prekin magjinë...

U fut për t’u larë në ujërat e Liqenit Artificial, i riu polak përfundon në spital

Një 25-vjeçar nga Polonia është futur ditën e sotme në Liqenin Artificial të Tiranës dhe dyshohet se ka rrezikuar të mbytet. Mësohet se i riu...

Lajme të tjera

Web TV