Jul Deda shpallet finalisti i dytë i “BBVA 3”

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Julian Deda është finalisti i dytë i formatit “Big Brother VIP Albania 3”. Ai i bashkohet kështu Romeos, në natën e madhe finale, e cila do të zhvillohet më 25 maj. Juli ishte në televotim me Meriton Mjekiqin dhe publiku vendosi që të dërgonte në finale aktorin e humorit.

Ishte Romeo ai që i dërgoi dy djemtë në televotim (falë avantazhit në lojë), pasi mendonte se të dy e meritojnë finalen dhe lejoi publikun që të merrte vendimin final.

Juli është bërë pjesë e shtëpisë që prej fillimit të programit, duke u bërë pjesëmarrës ose duke nisur shumë situata e debate brenda shtëpisë së famshme./E.Ç

Të fundit

Matura Shtetërore/ Publikohen notat e provimit të Gjuhës së Huaj, ja linku

Të gjithë maturantët që kanë dhënë këtë provim mund të kontrollojnë rezultatet e tyre online në linkun e mëposhtëm...

Grupi i zjarrit

Nga Artur Ajazi Dogjën goma, hodhën molotovë, tym e flakë qendra e Tiranës, smog dhe ndotje alarmante, dhe sërish kërkonin nga Policia e Shtetit “mos...

“Na pret një verë e nxehtë”/ IGJEUM zbulon çfarë pritet të ndodhë me motin

Një verë e nxehtë por e thatë parashikohet të jetë në vendin tonë. Anira Gjoni, specialistja e IGJEUM thotë se nuk parashikohet të kemi...

Basha mbledh të vetët/ Pritet të vendosë qëndrimin, me Berishën apo jashtë PD-së

Lulzim Basha ka mbledhur sërish strukturat e tij. Pritet të shikohet nëse ditën e sotme pas diskutimeve që janë duke u zhvilluar prej orës...

Euro 2024 vjen me dy “Fan Zone”, Veliaj: Tirana, epiqendra e mbështetjes për Kombëtaren

Në prag të Euro2024, që nis sot me ndeshjen Gjermani-Skoci, Tirana është gati për të festuar dhe mbështetur kombëtaren shqiptaret ë futbollit. Këtë herë...

Lajme të tjera

Web TV