Kiara Tito na prezanton me vogëlushen Luna Mari, publikon foton e së bijës

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli para disa kohësh u bënë për herë të parë prindër të një vajze.

Pas lindjes moderatorja shpesh herë ka shpërndarë copëzash fragmentesh nga përdishtmëria e saj tashmë si një nënë.

Ditën e sotme ajo ka publikuar një foto mjaft të ëmbël të vogëlushes Luna Mari me një dedikim emocionues.“Unë shpreha një dëshirë dhe ajo u bë realitet. Luna ju përshëndet”, shkruan moderatorja./kb

Të fundit

“Paraqitu vetë”! Juli “harron” lojën, tremb Eglën, aktorja shpërthen në ulërima

Na ndajnë vetëm pak orë nga gjysëm finalja e Big Brother Vip Albania ku do të mësohen dhe sa...

U fut për t’u larë në ujërat e Liqenit Artificial, i riu polak përfundon në spital

Një 25-vjeçar nga Polonia është futur ditën e sotme në Liqenin Artificial të Tiranës dhe dyshohet se ka rrezikuar të mbytet. Mësohet se i riu...

‘Çmenden’ protestuesit futen në pistë, autoritetet e aeroportit bëjnë lëvizjen urgjente

Mëngjesin e së shtunës, aeroporti i Mynihut është mbyllur sepse disa aktivistë për mbrojtjen e klimës kaluan pengesat dhe u ndodhen në pistë qysh...

Burri qëllon për vdekje vjehrrën dhe plagos gruan, në fund vret veten

Në vendbanimin Radniçka në Bjellovar të Kroacisë, në një shtëpi familjare janë gjetur dy persona të vdekur dhe një i plagosur rëndë, i cili...

Emigrantët protestë simbolike në Milano: Duam votë në 2025!

Pasi hodhën mbi kokat e deputetëve vendimin e Gjykatës Kushtetuese për votën e diasporës, përmes thirrjes “duam të votojmë” në një protestë simbolike brenda...

Lajme të tjera

Web TV