Orinda Huta dhe Adrola Dushi bien pre e grabitjeve në Romë: Mirë që s’na morën kokën

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Moderatorja e njohur Orinda Huta dhe për koincidence, në të njëjtën kohë edhe bukuroshja Adrola Dushi kanë rënë pre e një grabitjeje gjatë një udhëtimi në Romë.

Orinda dhe Adrola e kanë bërë të ditur këtë ndjesi aspak pozitive të tyret në instagram.

“Nuk më është dukur kurrë Roma më e shëmtuar se këto dy ditë. Mos lini valixhet tuaja asnjë sekond as në bagazh të makinës. Ka hajdut pafund”, ka shkruar Orinda.

“Romë e bukura Romë… Mirë që s’na e morën kokën të paktën”, ka shkruar Adrola./E.Ç

Të fundit

“Paraqitu vetë”! Juli “harron” lojën, tremb Eglën, aktorja shpërthen në ulërima

Na ndajnë vetëm pak orë nga gjysëm finalja e Big Brother Vip Albania ku do të mësohen dhe sa...

U fut për t’u larë në ujërat e Liqenit Artificial, i riu polak përfundon në spital

Një 25-vjeçar nga Polonia është futur ditën e sotme në Liqenin Artificial të Tiranës dhe dyshohet se ka rrezikuar të mbytet. Mësohet se i riu...

‘Çmenden’ protestuesit futen në pistë, autoritetet e aeroportit bëjnë lëvizjen urgjente

Mëngjesin e së shtunës, aeroporti i Mynihut është mbyllur sepse disa aktivistë për mbrojtjen e klimës kaluan pengesat dhe u ndodhen në pistë qysh...

Burri qëllon për vdekje vjehrrën dhe plagos gruan, në fund vret veten

Në vendbanimin Radniçka në Bjellovar të Kroacisë, në një shtëpi familjare janë gjetur dy persona të vdekur dhe një i plagosur rëndë, i cili...

Emigrantët protestë simbolike në Milano: Duam votë në 2025!

Pasi hodhën mbi kokat e deputetëve vendimin e Gjykatës Kushtetuese për votën e diasporës, përmes thirrjes “duam të votojmë” në një protestë simbolike brenda...

Lajme të tjera

Web TV