Rezarta Shkurta feston 18 vjet dashuri me Ermal Hoxhën: Çmendem për ty si ditën e parë

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rezarta Shkurta, ka ndarë një dedikim romantik me ndjekësit e saj në rrjetet sociale për partnerin e saj, Ermal Hoxha, me rastin e 18-vjetorit të lidhjes së tyre.

Ajo ka publikuar një video të çiftit, duke shprehur gjithë dashurinë e saj për Ermalin.

Rezarta shkroi: “Ndonjëherë më duket sikur të njoha dje, ndonjëherë sikur s’kam jetuar kurrë pa ty. S’më besohet që kanë kaluar 18 vite e gjysmë dhe çmendem për ty akoma dhe më shumë se ditën e parë”.

Historia e dashurisë së Rezartës dhe Ermalit është shembull i një lidhjeje të fortë dhe të qëndrueshme, e cila ka arritur të përballojë sfidat dhe të mbetet e palëkundur ndër vite.

Dashuria e tyre është bekuar me një vajzë, Hera./E.Ç

Të fundit

Sektorët ku punonjësit paguhen më shumë në vend

Qytetarët shqiptarë kanë pagesa më të mira në shtet. Statistikat e Instatkonfirmojnë se një trend i tillë ka vijuar...

Matura Shtetërore/ Publikohen notat e provimit të Gjuhës së Huaj, ja linku

Të gjithë maturantët që kanë dhënë këtë provim mund të kontrollojnë rezultatet e tyre online në linkun e mëposhtëm të publikuar nga Qendra e...

Grupi i zjarrit

Nga Artur Ajazi Dogjën goma, hodhën molotovë, tym e flakë qendra e Tiranës, smog dhe ndotje alarmante, dhe sërish kërkonin nga Policia e Shtetit “mos...

“Na pret një verë e nxehtë”/ IGJEUM zbulon çfarë pritet të ndodhë me motin

Një verë e nxehtë por e thatë parashikohet të jetë në vendin tonë. Anira Gjoni, specialistja e IGJEUM thotë se nuk parashikohet të kemi...

Basha mbledh të vetët/ Pritet të vendosë qëndrimin, me Berishën apo jashtë PD-së

Lulzim Basha ka mbledhur sërish strukturat e tij. Pritet të shikohet nëse ditën e sotme pas diskutimeve që janë duke u zhvilluar prej orës...

Lajme të tjera

Web TV