“Paraqitu vetë”! Juli “harron” lojën, tremb Eglën, aktorja shpërthen në ulërima

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Na ndajnë vetëm pak orë nga gjysëm finalja e Big Brother Vip Albania ku do të mësohen dhe sa banorë do ta prekin magjinë e finales së 25 majit.

Një frymë paqe ka karakterizuar gjatë kësaj të shtune dyshen e aktorëve Jul Deda dhe Egla Ceno, ku Deda duket se ka ulur “armët” dhe ka vendosur të bëjë pak shaka me Cenon duke e trembur. Reagimi i saj ka shkaktuar të qeshura mes banorëve./kb

Për më tepër ndiqni videon:

Të fundit

Matura Shtetërore/ Publikohen notat e provimit të Gjuhës së Huaj, ja linku

Të gjithë maturantët që kanë dhënë këtë provim mund të kontrollojnë rezultatet e tyre online në linkun e mëposhtëm...

Grupi i zjarrit

Nga Artur Ajazi Dogjën goma, hodhën molotovë, tym e flakë qendra e Tiranës, smog dhe ndotje alarmante, dhe sërish kërkonin nga Policia e Shtetit “mos...

“Na pret një verë e nxehtë”/ IGJEUM zbulon çfarë pritet të ndodhë me motin

Një verë e nxehtë por e thatë parashikohet të jetë në vendin tonë. Anira Gjoni, specialistja e IGJEUM thotë se nuk parashikohet të kemi...

Basha mbledh të vetët/ Pritet të vendosë qëndrimin, me Berishën apo jashtë PD-së

Lulzim Basha ka mbledhur sërish strukturat e tij. Pritet të shikohet nëse ditën e sotme pas diskutimeve që janë duke u zhvilluar prej orës...

Euro 2024 vjen me dy “Fan Zone”, Veliaj: Tirana, epiqendra e mbështetjes për Kombëtaren

Në prag të Euro2024, që nis sot me ndeshjen Gjermani-Skoci, Tirana është gati për të festuar dhe mbështetur kombëtaren shqiptaret ë futbollit. Këtë herë...

Lajme të tjera

Web TV