Erjola Doçi konfirmon lidhjen me Azet

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Pas daljes nga Big Brother Vip 3, intervistën e parë ekskluzive Erjola e dha për emisionin ku ajo bashkëmoderon me Ronaldo Sharkën, ‘Mos i bjer me Top’.

Në ekran u shfaq videoja e saj me këngëtarin Azet, që së bashku janë përfolur për një lidhje.

Erjola u shpreh se kjo video ka qenë në ‘SnapChat’-in e saj dhe dikush ia ka vjedhur, pasi tashmë nuk ka më akses në të.

E pyetur nga Ronaldo për marrëdhënien me Azet, përgjigja e saj la të kuptonte se kanë qenë më shumë se miq.

Kjo është një video imja në ‘Snapchat’. Fatkeqësisht nuk e kam më ‘Snap’-in. Nuk e di si ma kanë ‘hack’-uar. Ky është shoku im. Kemi qenë miq. Nuk kam qenë në një lidhje. (Qesh) Dhe videoja duket që është miqësore, – tha ajo, ndërsa Ronaldo ia ktheu me ironi: ‘Duket’.

Më tej, u pyet nga Ronaldo pse u prish miqësia dhe ajo u përgjigj duke qeshur se distanca ka bërë punën e saj./E.Ç

 

View this post on Instagram

 

A post shared by E Diell ☀️ (@ediell_topchannel)

Të fundit

Evropiani në Gjermani, 16 punonjës të policisë shqiptare pjesë e masave të sigurisë

Policia e Shtetit do të japë kontributin e saj për garantimin e sigurisë gjatë Kampionatit Evropian të Futbollit, që...

FOTO/ PD bën ndryshimin e papritur, banderola që ‘habiti’ të gjithë

Kampionati Europian i Futbollit do të nisë mbrëmjen e sotme me sfidën hapëse Gjermani-Skoci. Ndërsa, nesër do të luajë edhe Kombëtarja Shqiptare e Futbollit, e...

Basha: Sali Berisha nuk e rrëzon dot Edi Ramën, do rinisim gjyqin për vulën e PD

Lulzim Basha ka dale para mediave diten e sotme duke deklaruar se do te vijoje kalvarin gjyqesor per vulen dhe logon e Partise Demokratike...

“Vendimi për vulën tërësisht i padrejtë”, Basha premton parti të re

Lulzim Basha, në një deklaratë për mediat tha se vendimi i Gjykatës së Apelit më 11 qershor për vulën e Partisë Demokratike ka qenë...

E rëndë/ Të shtëna me armë në një plazh, raportohet për një viktimë dhe disa të plagosur

Informacionet e para flasin për një përplasje të armatosur mes të huajve jashtë një supermarketi Një përleshje e armatosur ka ndodhur këtë të premte midis...

Lajme të tjera

Web TV