U tha se ishte në gjendje kritike për jetën, reagon Fedez

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Pas aludimeve dhe lajmeve të shumta se reperi italian ishte në gjendje kritike për jetën, Fedez zgjodhi të sqaronte njëherë e mirë situatën me anë të një ‘Instastory’.

Të hënën, më 20 maj ai shkroi se ishte i befasuar nga raportimet për vdekjen e tij dhe tha se kishte qenë në një spital në Milano në fundjavë për një problem të vogël dhe nuk ishte shtruar në spital, pasi duhej të largohej për një paraqitje televizive.

“Përshëndetje të gjithëve, doja t’ju siguroja se jam mirë. Kisha disa probleme këtë fundjavë, por asgjë serioze. Nuk e di pse po thonë se po vdes”, – shkroi ai.

Fedez kishte anuluar pjesëmarrjen e tij në programin e prezantuesit Alessandro Cattelan, të transmetuar në Rai2, për shkak të problemeve shëndetësore.

Por siç bën të ditur stafi i tij, ka qenë në urgjencë, por nuk ndodhet në spital.

Rikujtojmë se në fillim të këtij viti Fedezi kaloi një periudhë lufte me kancerin dhe depresionin./E.Ç

Të fundit

“E kam traumë”/ Pas fejesës në Për’puthen, Gerti thyen heshtjen: Ja pse u ndava me Saiden

Ky edicion i programit të dashurisë Për’puthen pati plot ngjarje që bën bujë në shtypin rozë. Një prej tyre...

Sektorët ku punonjësit paguhen më shumë në vend

Qytetarët shqiptarë kanë pagesa më të mira në shtet. Statistikat e Instatkonfirmojnë se një trend i tillë ka vijuar edhe në muajt e parë...

Matura Shtetërore/ Publikohen notat e provimit të Gjuhës së Huaj, ja linku

Të gjithë maturantët që kanë dhënë këtë provim mund të kontrollojnë rezultatet e tyre online në linkun e mëposhtëm të publikuar nga Qendra e...

Grupi i zjarrit

Nga Artur Ajazi Dogjën goma, hodhën molotovë, tym e flakë qendra e Tiranës, smog dhe ndotje alarmante, dhe sërish kërkonin nga Policia e Shtetit “mos...

“Na pret një verë e nxehtë”/ IGJEUM zbulon çfarë pritet të ndodhë me motin

Një verë e nxehtë por e thatë parashikohet të jetë në vendin tonë. Anira Gjoni, specialistja e IGJEUM thotë se nuk parashikohet të kemi...

Lajme të tjera

Web TV