test

Horoskopi, e mërkurë, 22 maj 2024/ Surprizat e yjeve për shenjat e zodiakut

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Dashi

Sot disa lajme ose një takim i papritur mund t’ju bëjnë të ndiheni më të fortë dhe më mirë.

Demi

Nuk është e lehtë të gjesh ekuilibrin e duhur në marrëdhëniet me njerëzit që të rrethojnë. Hëna është përballë.

Binjakët

Mbështetja e yjeve është e madhe për t’ju larguar nga një e kaluar e vështirë, edhe në lidhje me ndjenjat.

Gaforrja

Dashuria është gjithmonë në plan të parë. Sot ju keni një sasi të mjaftueshme energjie shtesë, për t’u shfrytëzuar.

Luani

Do të ndiheni veçanërisht mirë dhe nga sot Venusi nuk do të jetë më kundër jush. Dashuria mund të kthehet në plan të parë.

Virgjëresha

Yjet ju favorizojnë në profesionin tuaj, por gjithashtu mund të ketë rezultate të vogla edhe në jetën sentimentale.

Peshorja

Sot do të ndiheni më të fortë dhe do arrini të arrini një qëllim të rëndësishëm në profesionin tuaj.

Akrepi

Jeni të zënë me shumë gjëra, por duhet t’i jepni hapësirë ??dashurisë, e cila mund të rilindë pikërisht tani.

Shigjetari

Mbështetuni në forcën e ndjenjave tuaja. Ju të ndjeni një dëshirë të fortë të sqaroni një marrëdhënie që nuk po funksionon.

Bricjapi

Ka disa provokime, por emocionet duhen mbajtur nën kontroll, kini kujdes me partnerët apo bashkëpunëtorët.

Ujori

Yjet këtë të mërkurë maji favorizojnë takimet, si në dashuri ashtu edhe në jetën profesionale.

Peshqit

Sot Hëna do t’ju ndihmojë nga pak në çdo gjë. Ju keni shumë më tepër besim dhe dita do të ecë mirë në përgjithësi./  S.M

Të fundit

Nesër protesta para Bashkisë së Tiranës/ Rrugët që do të bllokohen

Për protestën para Bashkisë së Tiranës që do të zhvillohet paraditen e së premtes, Policia e Shtetit njofton se do...

Begaj takim me përfaqësuesit e Diasporës shqiptare në Gjermani: I keni dyert hapur!

Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Bajram Begaj zhvilloi këtë të enjte në Berlin një takim me përfaqësues të Diasporës shqiptare në Gjermani. Figura të suksesshme...

Klaus Gjasula 6 muajsh e 18 ditë dhe Klaus Gjasula 34 vjeç, 6 muaj e 5 ditë

Nga ROLAND QAFOKU Në minutën e 72-të u fut në fushë si zëvendësues; Në minutën e 76-të shënoi autogol; Në minutën e 95-të shënoi gol;...

Ku të shkoni për pushime verore?! Ne e kemi zgjidhjen për ju…

Vera ka mbërritur dhe temperaturat e larta me siguri ju kanë shtuar dëshirën për të shkuar në pushime. Nëse ende nuk e keni vendosur...

Euro nën 100 lekë / Shkaqet e zhvlerësimit të monedhës europiane

Eksperti i ekonomisë Pano Soko ka deklaruar se arsyeja kryesore pse euro ka zbritur nën 100 lekë janë flukset e panjohura të parave që...

Lajme të tjera

Web TV