“Do e gjej forcën në dhimbje”, çfarë shkruante në rrjetet sociale efektivja që u vetëvra

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një ngjarje e rëndë tronditi Tiranën pasditen e së premtes, ku 21-vjeçarja Aldorjana Loshi, efektive në komisariatin nr.5 në Kamëz i dha fund jetës me një plumb në gjoks me armën e shërbimit.

E reja me origjinë nga Mirdita, dyshohet të ketë qenë e vetme në shtëpi kur ka kryer aktin ekstrem teksa shkaqet që e kanë çuar në këtë vendim mbeten ende mister.

Por nga raportimet paraprake thuhet se debati me të dashurin dyshohet se mund të ketë qenë arsyeja që mund të ketë çuar efektiven drejt vetëflijimit.

Policia ka pyetur të dashurin e saj në vendngjarje, por ai tha se nuk kishte mundur të lidhej me të në telefon.

Efektivja nuk e kishte babanë, ndërsa la pas nënën dhe një vëlla më të vogël.

Sakaq në rrjetet sociale ajo shkruante se babai është dashuria e parë e një vajze dhe se do e gjente forcën në dhimbje.

“Babai është dashuria e parë e çdo vajze. Do e gjej forcën në dhimbje“, shkruante 21-vjeçarja./    S.M

Të fundit

Miti i PD-së dhe realiteti demokratik

Nga Ben Andoni Mbas një sage të stërgjatë mori fund realiteti i vulës për dy pjesët e ndara organike të...

Konflikti brenda PD-së, Veliaj: I kemi mundur, me vulë dhe pa vulë

Partia Socialiste e ka mundur Sali Berishën si me vulë, ashtu edhe pa vulë, të bashkuar ose copë e çikë. Me këtë mesazh iu...

Evropiani në Gjermani, 16 punonjës të policisë shqiptare pjesë e masave të sigurisë

Policia e Shtetit do të japë kontributin e saj për garantimin e sigurisë gjatë Kampionatit Evropian të Futbollit, që nis sot në Gjermani. Për një...

FOTO/ PD bën ndryshimin e papritur, banderola që ‘habiti’ të gjithë

Kampionati Europian i Futbollit do të nisë mbrëmjen e sotme me sfidën hapëse Gjermani-Skoci. Ndërsa, nesër do të luajë edhe Kombëtarja Shqiptare e Futbollit, e...

Basha: Sali Berisha nuk e rrëzon dot Edi Ramën, do rinisim gjyqin për vulën e PD

Lulzim Basha ka dale para mediave diten e sotme duke deklaruar se do te vijoje kalvarin gjyqesor per vulen dhe logon e Partise Demokratike...

Lajme të tjera

Web TV