Modelja e famshme bëhet nënë për herë të parë, zbulohet emri i veçantë i vogëlushes

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Modelja e njohur Sofia Richie dhe partneri i saj Elliot Grainge janë bërë prindër.

Sofia lindi një vajzë, të quajtur Eloise Samantha Grainge. Ajo zbuloi lajmin në Instagram përmes një fotoje bardh e zi, ku tregoi këmbët e vogla të vajzës, duke shkruar: “Eloise Samantha Grainge, dita më e bukur e jetës sime!.”

Rikujtojmë se Richie tha se ajo dhe bashkëshorti i saj Grainge u tronditën kur mësuan se do të kishin një vajzë.

“Ne të dy menduam vërtet se ishte një djalë, kështu që ishte një tronditje e vërtetë. Ëndrra ime në jetë është të kem një vajzë megjithëse dhe Elliot është shumë i emocionuar”, tha ajo më parë./kb

Rikujtojmë, se Richie dhe Grainge dolën publikisht me lidhjen e tyre në fillim të vitit 2021, ndërsa kurorëzuan dashurinë në një dasmë përrallore.

Të fundit

Ja si përcillen tifozët kuq e zi në Aeroportin e Tiranës (Foto)

Tifozët e skuadrës tonë kombëtare që fluturuan sot drejt Gjermanisë për të mbështetur Shqipërinë në Euro2024, u përcollen me...

GJKKO liron nga qelia biznesmenin e njohur (Emri)

Gjykata e Posaçme Kundër Korrupsionit ka ndryshuar masën e sigurisë të biznesmenit Ervis Lame nga "arrest në burg" në "arrest shtëpie". Ervis Lame u...

Ambasada e SHBA godet Berishën pasi mori vulën: Pozicioni për non gratat nuk ka ndryshuar

Ambasada amerikane ka reaguar pak ditë pasi Apeli vendosi t’i kthejë vulën e PD-së, ish kryeministrit Sali Berisha. Selia diplomatike e SHBA konfirmon qëndrimin e...

“E kam traumë”/ Pas fejesës në Për’puthen, Gerti thyen heshtjen: Ja pse u ndava me Saiden

Ky edicion i programit të dashurisë Për’puthen pati plot ngjarje që bën bujë në shtypin rozë. Një prej tyre ishte dhe fejesa e Gertit...

Sektorët ku punonjësit paguhen më shumë në vend

Qytetarët shqiptarë kanë pagesa më të mira në shtet. Statistikat e Instatkonfirmojnë se një trend i tillë ka vijuar edhe në muajt e parë...

Lajme të tjera

Web TV