test

Prezantuesja gëlltit një mizë në transmetim dhe vazhdon me lajmet

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

BRITANI E MADHE

Prezantuesja britanike Vanessa Welch dëshmoi se ishte një profesioniste e nivelit të lartë kur, në mes të një transmetimi të drejtpërdrejtë, një mizë u shfaq e paftuar. Ndërsa raportonte lajmet e ditës, miza vendosi të bënte një ndalesë në fytyrën e saj, afër syrit, dhe më pas, pa paralajmërim, drejt e në gojën e Welch!

Përballë incidentit të papritur, Welch nuk e humbi gjakftohtësinë dhe vazhdoi me prezantimin e tij sikur të mos kishte ndodhur asgjë.

Videoja u bë virale dhe të gjithë e përgëzuan aftësinë e Welch për të ruajtur qetësinë në këtë situatë.

Të fundit

Gara e Splitit në Kroaci/ Piloti shqiptar renditet në vendin e dytë

Piloti Gentjan Shaqiri arriti të marrë vendin e dytë me makinën e tij “Formula 3”, në Split të Kroacisë. Në...

“Minimumi jetik 200 euro, pensionet 100 euro”/ Dilaveri: Hendeku i thelluar

Eksperti i ekonomisë, Flobens Dilaveri, ka komentuar lidhur me pensionet dhe situatën në të cilën ndodhet shteti. Sipas Dilaverit, minimumi jetik është 200 euro, ndërsa...

Temperaturat e larta shkaktojnë viktimën e parë në Shqipëri

Një 80-vjeçar është gjetur pa shenja jete në anë të rrugës nacionale Roskovec-Berat. Bëhet me dije se i moshuari është Abaz Metaj dhe nga verifikimet...

Ankesa për votim të paligjshëm në zgjedhjet amerikane

Ish Presidenti Donald Trump, i cili pritet të jetë kandidat i Partisë Republikane në garën për Shtëpinë e Bardhë, thotë se njerëzit po votojnë...

Biden lehtëson rrugën për shtetësi rreth 500.000 çifteve në amerikë

Presidenti amerikan, Joe Biden, ka prezantuar të martën një prej përpjekjeve më të mëdha për t’ua lehtësuar rrugën drejt shtetësisë qindra mijëra migrantëve në...

Lajme të tjera

Web TV