“Albania” e Europianit/ FSHF zbulon këngën e Kombëtares kuqezi për “Euro2024”

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

FSFH ka zbuluar përmes një postimi në rrjetet sociale, këngën ‘himn’ për tifozët, që do të shoqërojë kombëtaren kuqezi në Euro2024.

“𝑨𝒍𝒃𝒂𝒏𝒊 𝒐’ 𝑨𝒍𝒃𝒂𝒏𝒊, 𝒆𝒅𝒉𝒆 𝒎𝒊 𝒑𝒂𝒔 𝒅𝒚 𝒋𝒆𝒕𝒂 𝒌𝒆𝒋𝒕’ 𝒊 𝒌𝒊𝒔𝒉𝒂 𝒅𝒉𝒆𝒏𝒆 𝒑𝒆𝒓 𝒕𝒚!
Numërimi mbrapsht ka nisur. EURO2024 na pret dhe ne jemi gati të veshim ngjyrat dhe simbolet tona në fushë!” – thuhet në postim./kb

View this post on Instagram

 

A post shared by Macron (@macron)

Të fundit

Homazhe për ish-kryebashkiakun Sejdini, Balla: Përçoi mesazhin e bashkëpunimit

Janë zhvilluar këtë të enjte homazhet në Elbasan në nder të ish-kryebashkiakut të Elbasanit, Qazim Sejdini. Sejdini ndërroi jetë të...

Tatimi për profesionet e lira/Braçe: Kush do le të ikë në Kosovë, se ua mat kokën ai atje

Deputeti socialist Erion Braçe mendon se ligji për tatimin e profesioneve të lira nuk është i gabuar. Në një debat me Jorida Tabakun nga opozita...

Meloni në qendër të vëmendjes në samitin e G7 këtë javë, do presë liderët e botës

Dy opsione akomodimi për samitin e G7 të kësaj jave në rajonin jugor italian të Pulias janë shfaqur: Njëra, një vendpushim luksoz me vila të...

Kush është 36-vjeçari që iu sekuestrua 1.8 mln euro pasuri në Fier!

Mijëra hektar tokë, apartamente, vendparkim, 12 makina dhe llogari bankare, pasuri në total me vlerë rreth 1.8 milion euro që u sekuestruan një ditë...

Will Smith pretendon se ka parë një fantazmë: Ia mbatha nga hoteli

Will Smith ka pasur disa takime drithëruese gjatë rrjedhës së jetës së tij. Gjatë javëve të fundit, Smith ka promovuar filmin e tij të...

Lajme të tjera

Web TV