I vunë kyçin rezidencës në Kaliforni, burimi: JLO dhe Ben Affleck do të divorcohen

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck prej kohësh përflitet se janë ndarë nga njëri-tjetri, teksa mediat ndërkombëtare raportojnë se tashmë kanë nisur edhe procesin e divorcit.

“Në këtë pikë, ata thjesht po bëjnë gjënë e tyre. Ata e nisën këtë marrëdhënie shumë optimiste dhe besonin se gjërat mund të ndryshonin, por nuk kanë ndryshuar”, tha burimi.

Gjatë fundjavës, media të shumta raportuan se çifti i vendosi kyçin rezidencës së tyre prej 60 milionë dollarësh në Beverly Hills, Kaliforni,  vetëm një vit pasi e blenë pronën./E.T

Të fundit

Pagesa më të lira me vendet e BE, Shqipëria aplikon për të qenë pjesë e sistemit SEPA

Shqipëria është vendi i parë në rajon që aplikon zyrtarisht për tu bërë pjesë e sistemit të pagesave Europine...

Ilir Meta mbi tre orë në SPAK/ U pyet në lidhje me hetimin pasuror dhe lobimin në SHBA

Kreu i Partisë së Lirisë Ilir Meta ka dalë nga ambientet e SPAK. Meta është pyetur në lidhje me hetimin pasuror dhe lobimin në SHBA, Kujtojmë...

Euro 2024/ “Tifozët Kuq e Zi”, zbulojnë planin e organizimit për përballjen me Italinë

Vetëm dy ditë larg përballjes tonë të parë në Euro 2024, Tifozat Kuq e Zi kanë bërë publike edhe detajet e organizimit të tifozëve,...

“Terapia e Artit”-ekspozita në burgun e grave/ Të burgosurat dhurojnë punimet e tyre

Në I.E.V.P “Ali Demi” u realizua ekspozita “Terapia e Artit” tek të cilat gratë dhe vajzat në konflikt me ligjin kanë paraqitur punimet e...

“Nuk të marr leje se ku futem unë”/ Tensione te “Shëndetësia”, Vokshi përplaset me Koçin

Komisioni Hetimor për Koncesionet dhe Check-Up është shoqëruar me debate të ashpra këtë të enjte. Ndreca ka “akuzuar” Vokshin se është në komision për...

Lajme të tjera

Web TV