Rrëzohet miti i DiCaprios; e dashura e tij mbush 26 vjeçe

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Modelja italiane Vittoria Ceretti ka thyer rregullin famëkeq që lidhet me Leonardo DiCaprio, i cili rrallëherë del me femra mbi 25 vjeçe.

Ceretti, e cila më 7 qershor mbushi 26 vjeçe, prej disa muajsh është në një lidhje me aktorin. Romanca e tyre u konfirmua pasi u panë disa herë, duke përfshirë një natë jashtë në një klub në Ibiza dhe shëtitje të qeta në Santa Barbara, California.

Kjo marrëdhënie shënon një ndryshim nga modeli i zakonshëm i të dashurave të DiCaprios. Marrëdhënia e Ceretti dhe DiCaprio u bë publike fillimisht në gusht të vitit të kaluar, kur ata u panë duke u puthur në një klub nate në Ibiza.

Që atëherë, ata janë fotografuar shpesh së bashku, duke e forcuar marrëdhënien e tyre në sytë e publikut. Burime pranë DiCaprio kanë thënë për Daily Mail se ai është “i çmendur” pas Cerettit.

Gjatë viteve, DiCaprio është takuar me disa gra të njohura, duke përfshirë Camila Morrone, Bridget Hall, Kristen Zang, Toni Garrn, Kelly Rohrbach, Nina Agdal, Gisele Bündchen, Blake Lively, të cilët i dhanë fund marrëdhënieve para se të mbushnin 26 vjeçe.

Pavarësisht se sa zgjat romanca e tyre, modelja italiane ka arritur një moment historik të rëndësishëm në historinë e takimeve të DiCaprios./E.Ç

Të fundit

Komisioni Hetimor i Shëndetësisë, opozita akuza Ekonomit: Je në konflikt interesi

Deputetët e opozitës në bllok kanë akuzuar deputeten socialiste Milva Ekonomi se është në konflikt interesi dhe nuk duhet...

Homazhe për ish-kryebashkiakun Sejdini, Balla: Përçoi mesazhin e bashkëpunimit

Janë zhvilluar këtë të enjte homazhet në Elbasan në nder të ish-kryebashkiakut të Elbasanit, Qazim Sejdini. Sejdini ndërroi jetë të mërkurën, pas disa problemeve shëndetësore....

Tatimi për profesionet e lira/Braçe: Kush do le të ikë në Kosovë, se ua mat kokën ai atje

Deputeti socialist Erion Braçe mendon se ligji për tatimin e profesioneve të lira nuk është i gabuar. Në një debat me Jorida Tabakun nga opozita...

Meloni në qendër të vëmendjes në samitin e G7 këtë javë, do presë liderët e botës

Dy opsione akomodimi për samitin e G7 të kësaj jave në rajonin jugor italian të Pulias janë shfaqur: Njëra, një vendpushim luksoz me vila të...

Kush është 36-vjeçari që iu sekuestrua 1.8 mln euro pasuri në Fier!

Mijëra hektar tokë, apartamente, vendparkim, 12 makina dhe llogari bankare, pasuri në total me vlerë rreth 1.8 milion euro që u sekuestruan një ditë...

Lajme të tjera

Web TV