Free Porn

manotobet

takbet
betcart
betboro

megapari
mahbet
betforward


1xbet
teen sex
porn
djav
best porn 2025
porn 2026
brunette banged
Ankara Escort
1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
deneme bonusu veren bahis siteleri
deneme bonusu
casino slot siteleri/a>
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Cialis
Cialis Fiyat
deneme bonusu
padişahbet
padişahbet
padişahbet
deneme bonusu 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet untertitelporno porno 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet سایت شرط بندی معتبر 1xbet وان ایکس بت

“Janë 3 banda”/ Lubonja: Liderët politikë kanë grabitur shqiptarët

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Në emisionin Open në News 24 u diskutua për deklaratat e kreut të PL Ilir Meta, si dhe për punën që po bën SPAK.

Lubonja tha se në Shqipëri historikisht liderët politikë kanë punuar kundër interesit të shqiptarëve, por vetëm për interesin e klanit të tyre. Politilogu Zekthi tha se partitë në vendin tonë janë e njëjta strukturë e së keqes.

Fatos Lubonja: Kemi një sistem që nisi me piramidat, ishte sistem që grabiste shqiptarët, një sistem piamidal-mashtrues dhe Sali Berisha ishte president i vendit dhe në vend se të shikonte se kush është Sudja etj, tha se paratë e shqiptarëve janë të pastra. Ideja e grabitjes të shqiptarëve ka vijuar me të gjithë liderët. Unë kam shpresuar që partitë nga bandë të ktheshin në parti politike. Unë jam realist, nëse futet në burg Berisha dhe Meta do ishte jo mirë për demokracinë tonë, sepse kjo është opozita që kemi. Shqipëria është bërë narko-shtet sot, nuk ka qenë narko-shtet. Rama thotë nuk kam frikë, do bëj 500 kulla. Me çfarë paresh bëhen këto përpos se me të zeza.

Fitim Zekthi: Jam kundër idesë së Lubonjës për tre banda, por për mua është e njëjta gjë. Nuk kthehen bandat në parti. Janë një bandë, janë armiq të njëri-tjetrit, por janë dhe aleatë, nëse preket habitati ku ata jetojnë.

Fatos Lubonja: Janë banda dhe po tentohet tani të bëhet një bandë. S.B

Të fundit

Profesori i shkencave politike: Atentati ndaj Trumpit do të ketë pasoja

Atentati ndaj kandidatit të pritur republikan për president të Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, do të shkaktojë pasoja politike...

Rukola, arsyet pse duhet ta konsumoni

Rukola konsiderohet një nga ushqimet me më shumë vlera ushqyese që mund të hani. Rukola nuk ka qenë shumë e njohur për shqiptarët, gjë...

Kiara Tito poston foto me vjehrrën, komenti i Luit tërheq vëmendjen e të gjithëve

Prej ditësh familja Ejlli, Kiara, Lui dhe Luna, është duke shijuar pushimet në Turqi. Pjesë e tyre është bërë dhe nëna e Luizit. Çifti ka...

Francezja lind fëmijën në ambulancë në Korçë

Një franceze e martuar në Korçë ka lindur fëmijën e saj në ambulancë duke shkuar drejt martenitetit të këtij qyteti. Sipas mjekëve të martenitetit, 19...

Pas daljes nga BBV nuk flet më me çiftin?! Elvis Myrtaj tregon si qëndron e vërteta…

Ish-banori i Big Brother VIP, Elvis Myrtaj ka qenë së fundmi pjesë e panelit të Top Arena në Top Channel. Ai zbuloi të vërtetën e...

Lajme të tjera

Web TV