Free Porn

manotobet

takbet
betcart
betboro

megapari
mahbet
betforward


1xbet
teen sex
porn
djav
best porn 2025
porn 2026
brunette banged
Ankara Escort
1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
deneme bonusu veren bahis siteleri
deneme bonusu
casino slot siteleri/a>
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Cialis
Cialis Fiyat
deneme bonusu
padişahbet
padişahbet
padişahbet
deneme bonusu 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet untertitelporno porno 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet سایت شرط بندی معتبر 1xbet وان ایکس بت

Kampionati Evropian i Futbollit shtrenjton biletat e avionit drejt Gjermanisë

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Në 24 orët e ardhshëm nga aeroporti ndërkombëtar “Nënë Tereza” në Rinas planifikohet të ngrihen 106 avionë. Drejt Gjermanisë mikë-pritëse të “Euro 2024” do të fluturojnë 14 avionë, njëri prej të cilëve në Dortmund qyteti në stadiumin e së cilit luhet ndeshja Shqipëri-Itali.

Nëse e keni lënë për moment të fundit për të parë ndeshjen apo ka dalë një fluturim i papritur, lajmi i keq është se nuk ka më bileta të lira për në Dortmund.

Dy kompanitë “low cost” nga 23 në total që operojnë në Rinas i kanë shitur të gjitha biletat, ndërsa për linjat e tjera çmimet variojnë nga minimumi 220 euro e deri në 670 euro.

“Është normale që për një situatë të tillë, për një event të tillë gjithnjë çmimet janë të larta. Kjo pasi çmimet janë të bazuara te raporti kërkesë ofertë”, tha Besnik Vathi, agjent udhëtimesh.

Por biletat e avionit nuk janë të shtrenjta vetëm për ndeshjen Shqipëri-Itali. Të dhënat nga 23 kompanitë e fluturimit tregojnë se të paktën deri në 15 korrik, të fluturosh nga Rinasi drejt Gjermanisë kushton nga 200 e deri në 570 euro. Çmime të ngjashme ofrojnë edhe kompanitë “low cost”.

Kompanitë low cost ecin me parimin e tregut. Kur ka shumë kërkesë, çmimet rriten. Së paku deri në fund të korrikut, çmimet e biletave veçanërisht drejt Gjermanisë do të jenë të larta.”

Mirëpo alternativat për çmime të lira të biletave të fluturimeve nuk mungojnë gjithsesi.

Nëse ndeshja luhet në Dortmund, ti mund ta presësh biletën në Eindhoven apo në qytete aty rrotull e nga aty të marrësh trenin për në destinacion. Kosto do të jetë disi më e ulët.”

Për të parë ndeshjen mes Shqipërisë dhe Italisë mbrëmjen e së shtunës, në stadiumin e Dortmundit pritet të jenë rreth 50 mijë shqiptarë. Një pjesë e tyre kanë udhëtuar nga Tirana duke rritur kështu çmimet e biletave./    S.M

Të fundit

Profesori i shkencave politike: Atentati ndaj Trumpit do të ketë pasoja

Atentati ndaj kandidatit të pritur republikan për president të Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, do të shkaktojë pasoja politike...

Rukola, arsyet pse duhet ta konsumoni

Rukola konsiderohet një nga ushqimet me më shumë vlera ushqyese që mund të hani. Rukola nuk ka qenë shumë e njohur për shqiptarët, gjë...

Kiara Tito poston foto me vjehrrën, komenti i Luit tërheq vëmendjen e të gjithëve

Prej ditësh familja Ejlli, Kiara, Lui dhe Luna, është duke shijuar pushimet në Turqi. Pjesë e tyre është bërë dhe nëna e Luizit. Çifti ka...

Francezja lind fëmijën në ambulancë në Korçë

Një franceze e martuar në Korçë ka lindur fëmijën e saj në ambulancë duke shkuar drejt martenitetit të këtij qyteti. Sipas mjekëve të martenitetit, 19...

Pas daljes nga BBV nuk flet më me çiftin?! Elvis Myrtaj tregon si qëndron e vërteta…

Ish-banori i Big Brother VIP, Elvis Myrtaj ka qenë së fundmi pjesë e panelit të Top Arena në Top Channel. Ai zbuloi të vërtetën e...

Lajme të tjera

Web TV