Free Porn

manotobet

takbet
betcart
betboro

megapari
mahbet
betforward


1xbet
teen sex
porn
djav
best porn 2025
porn 2026
brunette banged
Ankara Escort
1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
deneme bonusu veren bahis siteleri
deneme bonusu
casino slot siteleri/a>
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Cialis
Cialis Fiyat
deneme bonusu
padişahbet
padişahbet
padişahbet
deneme bonusu 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet untertitelporno porno 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet سایت شرط بندی معتبر 1xbet وان ایکس بت

Shqipëria e nis me humbje aventurën EURO2024, goli i Bajrami hyn në histori të turneut

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Shqipëria e nisi me humbje rrugëtimin e saj në Euro 2024, pasi u mposht me rezultatin 2-1 nga kampionia në fuqi e Europës, Italia, në një përballje të vendosur brenda 16 minutave të para në “Signal Iduna Park”.

Një stadium i ngjyrosur kuqezi, me tifozerinë shqiptare që kishte krijuar një atmosferë fantastike, ishte Nedim Bajrami ai që ngriti në peshë zemrat e gjithë shqiptarëve anembanë botës, duke shënuar gol pas vetëm 23 sekondash lojë dhe duke u bërë zyrtarisht lojtari që shënon golin më të shpejtë në një Europian.

Një gabim i italianëve në prapavijë u shfrytëzua mjaft mirë nga numri 10 i kuqezinjve, që lëshoi një goditje perfekte në shtyllën e parë dhe dërgoi topin në rrjetën e portës së Donnarummës.

Por pikërisht ky gol i shpejtë i Shqipërisë duket se zgjoi italianët, të cilët reaguan mirë, duke marrë kontrollin e lojës dhe gjetur golin e barazimit me Bastonin, i cili gjatë zhvillimeve të një këndoreje, u la i lirë në shtyllën e dytë dhe mposhti lehtësisht Strakoshën.

Përmbysja e italianëve u kompletua në minutën e 16’, kur Jasir Asani largoi keq një top nga zona, duke ia dhuruar Barellës në hyrje të zonës, aty ku mesfushori i Interit lëshoi një predhë të pakapshme për Strakoshën dhe çoi rezultatin në 2-1 për Italinë.

Kjo përmbysje e shpejtë ndikoi jo pak te kuqezinjtë e Sylvinhos, që deri në fund të pjesës së parë vuajtën jo pak dhe shtylla e Strakosha i shpëtuan nga goli i tretë. Në pjesën e dytë kuqezinjtë provuan të ngrenë nivelin dhe iu afruan disa herë zonës së rreptësisë, por pa rezultat, teksa rasti më i mirë ishte ai i Rey Manajt në minutat e fundit, por Donnarumma i mohoi kënaqësinë e golit.

Lexo edhe :  Babai i Lamine Yamal mburret: "E dija që do të bëhej yll, djali im bekoi Leo Messin”

Vërshëllima finale la në fuqi rezultatin 2-1 për Italinë, që nis kështu me një tre pikësh Euro 2024-ën, teksa Shqipëria e Sylvinhos do të duhet të hedhë shpejt pas krahëve këtë humbje dhe të mendojë për ndeshjen e radhës, vetëm katër ditë më vonë ndaj Kroacisë në Hamburg.

Të fundit

Profesori i shkencave politike: Atentati ndaj Trumpit do të ketë pasoja

Atentati ndaj kandidatit të pritur republikan për president të Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, do të shkaktojë pasoja politike...

Rukola, arsyet pse duhet ta konsumoni

Rukola konsiderohet një nga ushqimet me më shumë vlera ushqyese që mund të hani. Rukola nuk ka qenë shumë e njohur për shqiptarët, gjë...

Kiara Tito poston foto me vjehrrën, komenti i Luit tërheq vëmendjen e të gjithëve

Prej ditësh familja Ejlli, Kiara, Lui dhe Luna, është duke shijuar pushimet në Turqi. Pjesë e tyre është bërë dhe nëna e Luizit. Çifti ka...

Francezja lind fëmijën në ambulancë në Korçë

Një franceze e martuar në Korçë ka lindur fëmijën e saj në ambulancë duke shkuar drejt martenitetit të këtij qyteti. Sipas mjekëve të martenitetit, 19...

Pas daljes nga BBV nuk flet më me çiftin?! Elvis Myrtaj tregon si qëndron e vërteta…

Ish-banori i Big Brother VIP, Elvis Myrtaj ka qenë së fundmi pjesë e panelit të Top Arena në Top Channel. Ai zbuloi të vërtetën e...

Lajme të tjera

Web TV