Free Porn

manotobet

takbet
betcart
betboro

megapari
mahbet
betforward


1xbet
teen sex
porn
djav
best porn 2025
porn 2026
brunette banged
Ankara Escort
1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
deneme bonusu veren bahis siteleri
deneme bonusu
casino slot siteleri/a>
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Cialis
Cialis Fiyat
deneme bonusu
padişahbet
padişahbet
padişahbet
deneme bonusu 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet untertitelporno porno 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet سایت شرط بندی معتبر 1xbet وان ایکس بت

E trishtë! Mbyll sytë përgjithmonë aktorja e njohur (Emri)

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Nancy MacKenzie, aktorja që ia dha zërin Marge Simpson në dublimin e The Simpson për tregun e Amerikës Latine, ka vdekur. Artistja peruano-meksikane ishte 81vjeçe. MacKenzie pati një karrierë të gjatë të shkëlqyer, duke dubluar qindra personazhe në filma dhe seri televizive, duke përfshirë Trinity në The Matrix.

Lajmi për vdekjen e saj u bë i ditur në rrjetet sociale nga Patricia Acevedo dhe Claudia Motta, aktoret që bënë zërin e Lizës dhe Bartit në versionin amerikano-latin të The Simpsons.

“Me dhimbje të thellë, fëmijët Simpson (Lisa dhe Bart) njoftojnë vdekjen e mamasë sonë të dashur, Marge Simpson (Nancy MacKenzie). Pusho në paqe, ne nuk do t’ju harrojmë kurrë,” shkroi Acevedo në Instagram.

Nancy MacKenzie bëri zërin në gjuhën spanjolle për Amerikën Latine për Marge Simpson në 15 sezonet e para të serialit vizatimor.

Homazhe për MacKenzie-n bëri edhe aktori që i dha zërin Homerit, Humberto Vélez.

“[Kemi kaluar] shumë orë së bashku, duke punuar dhe duke udhëtuar. Një jetë. Vdekja jote më lëndon shumë, por unë festoj dashurinë tënde për jetën, për të qenë e lirë dhe për të jetuar jetën në mënyrë të plotë” shkroi ai në X.

MacKenzie lindi në Peru, por u transferua në Meksikë në të 20-at e saj, ku u bë aktore e skenës dhe televizionit. Gjatë karrierës së saj që përfshin më shumë se pesë dekada, ajo luajti në shumë telenovelat meksikane.

Ajo u bë më e famshme për zërin e saj në gjuhën spanjolle të personazheve vizatimorë, duke përfshirë zuzarin e Disney Cruella de Vil, Daphne në The Thirteen Ghosts of Scooby-Do dhe Sailor Galaxia në serialin anime Sailor Moon./e.t

Të fundit

Profesori i shkencave politike: Atentati ndaj Trumpit do të ketë pasoja

Atentati ndaj kandidatit të pritur republikan për president të Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, do të shkaktojë pasoja politike...

Rukola, arsyet pse duhet ta konsumoni

Rukola konsiderohet një nga ushqimet me më shumë vlera ushqyese që mund të hani. Rukola nuk ka qenë shumë e njohur për shqiptarët, gjë...

Kiara Tito poston foto me vjehrrën, komenti i Luit tërheq vëmendjen e të gjithëve

Prej ditësh familja Ejlli, Kiara, Lui dhe Luna, është duke shijuar pushimet në Turqi. Pjesë e tyre është bërë dhe nëna e Luizit. Çifti ka...

Francezja lind fëmijën në ambulancë në Korçë

Një franceze e martuar në Korçë ka lindur fëmijën e saj në ambulancë duke shkuar drejt martenitetit të këtij qyteti. Sipas mjekëve të martenitetit, 19...

Pas daljes nga BBV nuk flet më me çiftin?! Elvis Myrtaj tregon si qëndron e vërteta…

Ish-banori i Big Brother VIP, Elvis Myrtaj ka qenë së fundmi pjesë e panelit të Top Arena në Top Channel. Ai zbuloi të vërtetën e...

Lajme të tjera

Web TV