Free Porn

manotobet

takbet
betcart
betboro

megapari
mahbet
betforward


1xbet
teen sex
porn
djav
best porn 2025
porn 2026
brunette banged
Ankara Escort
1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
deneme bonusu veren bahis siteleri
deneme bonusu
casino slot siteleri/a>
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Cialis
Cialis Fiyat
deneme bonusu
padişahbet
padişahbet
padişahbet
deneme bonusu 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet untertitelporno porno 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet سایت شرط بندی معتبر 1xbet وان ایکس بت

Belgjika nuk gabon sërish, Djajtë mposhtin Rumaninë dhe marrin fitoren e parë në Europian

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Belgjika regjistron fitoren e parë në EURO 2024, me skuadrën e Tedesco-s që triumfoi 2-0 ndaj Rumanisë në ndeshjen e javës së dytë në Grupin E.

Belgët dominuan të gjithë ndeshjen, duke diktuar ritmin dhe duke kërcënuar vazhdimisht portën e kundërshtarit, teksa në krahun tjetër, Rumania nuk ia doli të shfrytëzonte humorin e mirë pas fitores së parë ndaj Ukrainës.

Sfida nisi me ritmin e duhur, me Belgjikën që realizoi shumë shpejt, vetëm pas dy minutash lojë me anë të Tielemans, me mesfushorin e Aston Villa-s që shkundi rrjetën e portierit Nita.

Goli ndryshoi totalisht simfoninë e takimit, me belgët që kërcënuan përsëri ndeshjen, por mungesa e saktësisë përpara portës ndikoi që pjesa e parë të mbyllej 1-0.

Në fraksionin e dytë, Rumania provoi të krijonte rastet e saj për golin e barazimit, ndërsa vlen të theksohet se Casteels reagoi mirë sa herë u kërkua në apel.

Belgjika shënoi golin e dytë në minutën e 64-të me anë të Lukaku-t, por në fund, goli i sulmuesit u anulua për pozicion të parregullt.

Gjithsesi, ky moment nuk ndikoi në ritmin e skUadrës së Tedesco-s, me Belgjikën që kërkoi me ngulm golin e qetësisë që erdhi në minutën e 80-të nga ana e kapitenit Kevin De Bruyne që dërgoi në rrjetë pasimin e portierit Casteels, ndërsa mesfushori i Man. City-t realizoi golin numër 28-të me kombëtaren belge.

Në fund 2-0 dhe Belgjika ngjitet në kuotën e tri pikëve, por në vendin e dytë për shkak të golavarazhit, me Rumaninë që kryeson Grupin E ku edhe Sllovakia e Ukraina kanë nga tri pikë secila.

Të fundit

Profesori i shkencave politike: Atentati ndaj Trumpit do të ketë pasoja

Atentati ndaj kandidatit të pritur republikan për president të Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, do të shkaktojë pasoja politike...

Rukola, arsyet pse duhet ta konsumoni

Rukola konsiderohet një nga ushqimet me më shumë vlera ushqyese që mund të hani. Rukola nuk ka qenë shumë e njohur për shqiptarët, gjë...

Kiara Tito poston foto me vjehrrën, komenti i Luit tërheq vëmendjen e të gjithëve

Prej ditësh familja Ejlli, Kiara, Lui dhe Luna, është duke shijuar pushimet në Turqi. Pjesë e tyre është bërë dhe nëna e Luizit. Çifti ka...

Francezja lind fëmijën në ambulancë në Korçë

Një franceze e martuar në Korçë ka lindur fëmijën e saj në ambulancë duke shkuar drejt martenitetit të këtij qyteti. Sipas mjekëve të martenitetit, 19...

Pas daljes nga BBV nuk flet më me çiftin?! Elvis Myrtaj tregon si qëndron e vërteta…

Ish-banori i Big Brother VIP, Elvis Myrtaj ka qenë së fundmi pjesë e panelit të Top Arena në Top Channel. Ai zbuloi të vërtetën e...

Lajme të tjera

Web TV