Free Porn

manotobet

takbet
betcart
betboro

megapari
mahbet
betforward


1xbet
teen sex
porn
djav
best porn 2025
porn 2026
brunette banged
Ankara Escort
1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
deneme bonusu veren bahis siteleri
deneme bonusu
casino slot siteleri/a>
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Cialis
Cialis Fiyat
deneme bonusu
padişahbet
padişahbet
padişahbet
deneme bonusu 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet untertitelporno porno 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet سایت شرط بندی معتبر 1xbet وان ایکس بت

Kapen me sasi të madhe droge dhe armë, arrestohen 4 shqiptarë dhe 1 italian

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një 41-vjeçar italian dhe 4 shqiptarë janë arrestuar nga policia italiane e Barit, të gjithë përgjegjës për trafikim të lëndëve narkotike, tre prej shqiptarëve edhe për armëmbajtje pa leje.

Hetimet nisën nga kontrolli i 41-vjeçarit T. P nga Bari, me precedentë policie, i cili u ndalua teksa po kalonte në Via Glomerelli me motor. Policia i ka gjetur në posedim 515 gramë heroinë, me shumë gjasa të destinuara për trafikim. Vazhdimi i veprimtarisë informative-hetimore bëri që vëmendja të përqendrohej në shtëpinë e 65-vjeçarit shqiptar I. F, nga kontrolli i shtëpisë së së cilit u mundësua kapja e këtij të fundit dhe dy bashkatdhetarëve të tjerë, 34-vjeçarit V. A dhe 25-vjeçarit C. L dhe sekuestrimi i 6.3 kg heroinë, armë pa leje, 17 fishekë cal. 9×34, 30.365 euro, një pistoletë me ajër të ngjeshur, një silenciator etj.

Më pas kontrolli është shtrirë në një shtëpi ferme në Modugno, në posedim të 34-vjeçarit, të cilit iu gjet një sasi e madhe materiali i dobishëm për prerjen dhe paketimin e lëndës narkotike, përfshirë pjesë të ndryshme robotësh kuzhine.

Gjatë këtij operacioni të fundit, karabinierët, duke vënë në dukje praninë e dyshimtë të një shtetasi të katërt shqiptar, 35-vjeçari N. A, i cili kaloi disa herë pranë fermës me një skuter, vendosi të vazhdonte kontrollin edhe në shtëpinë e tij, në lagjen Liria e Barit, ku u sekuestruan 927 gram heroinë, 800 euro dhe material të dobishëm për ambalazhim.

Në kuadër të kontrolleve për identifikimin e vendbanimit të 35-vjeçarit, u procedua edhe një shtetas gambian 28-vjeçari K. A për qëllime të trafikut të drogës, të gjetur në posedim, në shtëpinë e tij që është pjesë e të njëjtës bashkëpronësi si 35-vjeçari shqiptar N. A, ku u zbuluan 31 gram marijuanë dhe 43 gram hashash, të gjitha të ndara në doza, si dhe material ambalazhimi i drogës.

Lexo edhe :  Kreu mjekim të pakujdesshëm ndaj 8-vjeçares, procedohet dentistja 68-vjeçare në Pogradec

Të pestë janë dërguar në burg dhe gjatë seancës së verifikimit, gjyqtari hetues i Barit ka vërtetuar të 5 masat paraprake, duke urdhëruar vendosjen e masës së sigurisë në burg për të gjithë të dyshuarit. S.B

Të fundit

Profesori i shkencave politike: Atentati ndaj Trumpit do të ketë pasoja

Atentati ndaj kandidatit të pritur republikan për president të Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, do të shkaktojë pasoja politike...

Rukola, arsyet pse duhet ta konsumoni

Rukola konsiderohet një nga ushqimet me më shumë vlera ushqyese që mund të hani. Rukola nuk ka qenë shumë e njohur për shqiptarët, gjë...

Kiara Tito poston foto me vjehrrën, komenti i Luit tërheq vëmendjen e të gjithëve

Prej ditësh familja Ejlli, Kiara, Lui dhe Luna, është duke shijuar pushimet në Turqi. Pjesë e tyre është bërë dhe nëna e Luizit. Çifti ka...

Francezja lind fëmijën në ambulancë në Korçë

Një franceze e martuar në Korçë ka lindur fëmijën e saj në ambulancë duke shkuar drejt martenitetit të këtij qyteti. Sipas mjekëve të martenitetit, 19...

Pas daljes nga BBV nuk flet më me çiftin?! Elvis Myrtaj tregon si qëndron e vërteta…

Ish-banori i Big Brother VIP, Elvis Myrtaj ka qenë së fundmi pjesë e panelit të Top Arena në Top Channel. Ai zbuloi të vërtetën e...

Lajme të tjera

Web TV