Free Porn

manotobet

takbet
betcart
betboro

megapari
mahbet
betforward


1xbet
teen sex
porn
djav
best porn 2025
porn 2026
brunette banged
Ankara Escort
1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
deneme bonusu veren bahis siteleri
deneme bonusu
casino slot siteleri/a>
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Cialis
Cialis Fiyat
deneme bonusu
padişahbet
padişahbet
padişahbet
deneme bonusu 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet untertitelporno porno 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet سایت شرط بندی معتبر 1xbet وان ایکس بت

Lando Norris do të niset nga Pole Position në Çmimin e Madh të Spanjës, befason Hamilton

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Lando Norris do të niset i pari në garën e së dielës në Çmimin e Madh të Spanjës në Formula 1. Piloti britanik i McLaren befasoi kundërshtarët dhe regjistroi kohën më të shpejtë në cirkuitin e Montmelo, duke siguruar edhe “Pole-Position” e dytë në karrierën e tij.

Pas pilotit të McLaren, i dyti në radhë vjen menjëherë kampioni i Botës, Max Verstappen ndërsa një pozicion të mirë arriti Leëis Hamilton që do të niset i treti. Në vendin e katërt piloti tjetër i Mercedes, George Russell dhe vetëm në vendin e pestë, Charles Leclerc. Sakaq, plotësuan dhjetëshen e parë Sainz, Gasly, Perez, Ocon dhe Piastri.

Radha e nisjes për Çmimin e Madh të Spanjës:

 • 1. Norris (McLaren) 1’11″383
 • 2. Verstappen (Red Bull) 1’11″403
 • 3. Hamilton (Mercedes) 1’11″701
 • 4. Russell (Mercedes) 1’11″703
 • 5. Leclerc (Ferrari) 1’11″731
 • 6. Sainz (Ferrari) 1’11″736
 • 7. Gasly (Alpine) 1’11″857
 • 8. Perez (Red Bull) 1’12″061
 • 9. Ocon (Alpine) 1’12″125
 • 10. Piastri (McLaren) s.t.
 • 11. Alonso (Aston Martin) 1’12″128
 • 12. Bottas (Sauber) 1’12″227
 • 13. Hulkenberg (Haas) 1’12″310
 • 14. Stroll (Aston Martin) 1’12″372
 • 15. Zhou (Sauber) 1’12″738
 • 16. Magnussen (Haas) 1’12″937
 • 17. Tsunoda (RB) 1’12″985
 • 18. Ricciardo (RB) 1’13″075
 • 19. Albon (Williams) 1’13″153
 • 20. Sargeant (Williams) 1’13″509

Të fundit

Profesori i shkencave politike: Atentati ndaj Trumpit do të ketë pasoja

Atentati ndaj kandidatit të pritur republikan për president të Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, do të shkaktojë pasoja politike...

Rukola, arsyet pse duhet ta konsumoni

Rukola konsiderohet një nga ushqimet me më shumë vlera ushqyese që mund të hani. Rukola nuk ka qenë shumë e njohur për shqiptarët, gjë...

Kiara Tito poston foto me vjehrrën, komenti i Luit tërheq vëmendjen e të gjithëve

Prej ditësh familja Ejlli, Kiara, Lui dhe Luna, është duke shijuar pushimet në Turqi. Pjesë e tyre është bërë dhe nëna e Luizit. Çifti ka...

Francezja lind fëmijën në ambulancë në Korçë

Një franceze e martuar në Korçë ka lindur fëmijën e saj në ambulancë duke shkuar drejt martenitetit të këtij qyteti. Sipas mjekëve të martenitetit, 19...

Pas daljes nga BBV nuk flet më me çiftin?! Elvis Myrtaj tregon si qëndron e vërteta…

Ish-banori i Big Brother VIP, Elvis Myrtaj ka qenë së fundmi pjesë e panelit të Top Arena në Top Channel. Ai zbuloi të vërtetën e...

Lajme të tjera

Web TV