Free Porn
xbporn

1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
yasbetir1.xyz
winbet-bet.com
1kickbet1.com
1xbet-ir1.xyz
hattrickbet1.com
4shart.com
manotobet.net
hazaratir.com
takbetir2.xyz
1betcart.com
betforwardperir.xyz
betforward-shart.com
betforward.com.co
betforward.help
betfa.cam
2betboro.com
1xbete.org
1xbett.bet
romabet.cam
megapari.cam
mahbet.cam
1xbetgiris.cam
betwiner.org
betwiner.org
1xbetgiris.cam
1xbet
1xbet
alvinbet.site
alvinbet.bet
alvinbet.help
alvinbet.site
alvinbet.bet
alvinbet.help
1xbet giris
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
betwinner
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
1xbet
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
یاس بت
وین بت
وان کیک بت
هتریک بت
manotobet
حضرات بت
takbet
بتکارت
آلوین بت
ریتزو بت
alvinbet
بت فا
betboro
romabet
megapari
mahbet
سایت بت فوروارد
اونجا بت
betboro.us
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
betcart
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی

Si ta mbrojmë shtëpinë edhe kur jemi me pushime?

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Vera është periudha e udhëtimeve dhe pushimeve.

Shumë prej nesh zgjedhin që këto pushime ti kalojnë në det apo në mal, ndërsa nuk mungojnë as ata që preferojnë destinacionet jashtë Shqipërisë.

Disa për tu takuar me familjarët që jetojnë në emigrim e disa duke përfituar nga paketat e udhëtimeve që në sezone të tilla nuk mungojnë.

Por kujdes! Para se të niseni me pushime mos u mjaftoni vetëm duke e kyçur shtëpinë.

Imagjinoni sikur gjatë kohës që ju jeni duke pushuar jashtë qytetit tuaj apo jashtë Shqipërisë, banesa juaj të dëmtohet si pasojë e një zjarri, përmbytjeje apo tërmeti.

Pas kësaj do t’ju duhet të riktheheni në vendin tuaj duke parë investimin e jetës të shkatërruar dhe do të detyroheni të nisni gjithçka nga zero.

Prandaj Sigurimi i Shtëpisë është i domosdosshëm.

Çfarë mbulon Sigurimi i Shtëpisë, ofruar nga kompania më e madhe e sigurimeve, SIGAL UNIQA Group Austria?

Dëmet e shkaktuara nga:

·         Energjia elektrike

·         Zjarri

·         Rrufeja

·         Eksplozioni

·         Rënia e objekteve fluturuese nga lart

Këtij sigurimi mund ti shtohet edhe mbulim nga rreziqe shtesë si:

·         Tërmeti

·         Breshëri

·         Përmbytja

·         Stuhia, etj.

Kostoja? Duke nisur nga vetëm 5,000 Lekë në vit.

Po sikur, për shkak të problemeve në banesën tuaj të dëmtohet edhe ajo e fqinjit? Kush do ti paguajë këto dëme?

Me Sigurimin e Përgjegjësisë ndaj Palëve të Treta, e cila i bashkangjitet Sigurimit të Shtëpisë, ju mund të qëndroni të qetë nëse si pasojë e një zjarri apo përmbytje në pronën tuaj, dëmtohet edhe prona e fqinjit.

Të gjitha përgjegjësitë ligjore dhe financiare mbulohen nga SIGAL UNIQA.

Prandaj, këshilla jonë është që para se të niseni për udhëtim siguroni më parë shtëpinë tuaj në mënyrë që mos e vrisni mendjen për asgjë tjetër veç të shijoni pushimet.

Lexo edhe :  Vuçiç ndan foton me Ramën dhe Orban nga samiti në Britani: Më e lehtë me miqtë

Ku mund ta blejmë? Në çdo zyrë SIGAL UNIQA në qytetin tuaj dhe Online në www.sigal.com.al

Merrni një ofertë për Sigurimin e Shtëpisë suaj duke kontaktuar tani në:

E-mail: info@uniqa.al

Whatsapp: 068 60 62 829

Shtëpi e sigurtë, pushime të qeta!/    S.M

Të fundit

34 mijë divorce në vend, avokatja: Ja kush është shkaku kryesor

Censusi më i fundit i popullsisë shqiptare përveç problematikës së shpopullimit të vendit, denoncoi një tjetër problematikë të rëndë...

Pas divorcit, Rudina Hajdari në një lidhje të re? Shijon pushimet në jug të Shqipërisë

Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Rudina Hajdari ndodhet në një lidhje të re dashurie. Pasi konfirmoi në vitin 2022 se i ka dhënë fund martesës me...

U betua si eurodeputet në PE, rikthehet Fredi Beleri: S’më vjen keq që të shkoj në qeli

Mori pjesë në Parlamentin Europian, rikthehet në Shqipëri Fredi Beleri. Ku i fundit u rikthye për pjesën e mbetur të dënimit. “Nuk më vjen keq...

E çoi në një kamp veror, 7-vjeçarja shqiptare mbytet në liqen, babai: Dua drejtësi!

Pasditen e së mërkurës, më 17 korrik, vajza e vogël e Jetmir Muratajt u zhduk në zonën e bioparkit Acquaviva di Caraglio, pak pas...

Armando Sadiku merr vendimin final për karrierën e tij

Ish-sulmuesi i Shqipërisë, Armando Sadiku, ka marrë një vendim në lidhje me karrierën e tij në futboll. Futbollisti ka vendosur t’i japë fund rrugëtimit të...

Lajme të tjera

Web TV