Free Porn

manotobet

takbet
betcart
betboro

megapari
mahbet
betforward


1xbet
teen sex
porn
djav
best porn 2025
porn 2026
brunette banged
Ankara Escort
1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
deneme bonusu veren bahis siteleri
deneme bonusu
casino slot siteleri/a>
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Cialis
Cialis Fiyat
deneme bonusu
padişahbet
padişahbet
padişahbet
deneme bonusu 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet untertitelporno porno

Dhunoi nënën e tij, arrestohet djali i aktorit të famshëm Nicolas Cage

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Weston Cage Coppola, djali i Nicolas Cage, u arrestua për dhunën që ushtroi ndaj nënës së tij. ‘The Sun’ konfirmoi se Weston u arrestua të mërkurën në Los Angeles, disa muaj pasi nëna e tij Christina Fulton u pa me mavijosje.

“Mund të konfirmoj se Weston Cage Coppola u arrestua sot për sulm me një armë vdekjeprurëse”, tha një zëdhënës i Departamentit të Policisë në Los Angeles.

“The Sun” shkruan se aktori i famshëm besohet se ka liruar djalin e tij nga burgu, duke paguar kusht 150,000 dollarë. Dyshohet se bëhet fjalë për një incident të datës 28 prill, pas së cilës Fulton është filmuar me mavijosje në fytyrë. Siç shpjegoi një burim për “The Sun”, sulmi ndodhi pas një “krize të shëndetit mendor”.

Aktorja foli për “incidentin e tmerrshëm” në muajin maj, duke thënë se nuk i ka paraprirë ndonjë debat.
“Unë e kam ndihmuar gjithmonë djalin tim në luftën e tij me shëndetin mendor. Bëj gjithçka që mundem për t’i dhënë atij mbështetjen e vazhdueshme që i nevojitet”,-tha ajo në atë kohë.

Weston, i cili ka luftuar me abuzimin me substancat, u arrestua për BDI në vitin 2017 dhe më parë ka folur për udhëtimin e tij drejt maturisë.

Policia pretendoi se 33-vjeçari kishte një debat verbale me aktoren para sulmit të supozuar fizik, i cili e la atë të mbuluar me mavijosje, raporton “People”.
Aktorja foli për “incidentin e tmerrshëm” në muajin maj, duke thënë se nuk i ka paraprirë ndonjë debat. Në deklaratën e saj, aktorja 56-vjeçare sqaroi se miqtë e telefonuan për shkak të një krize të shëndetit mendor dhe se ajo u përshkallëzua pasi ajo e vizitoi atë. S.B

Të fundit

Shpejtësi dhe përdorim telefoni në timon, Rrugorja e Tiranës arreston 13 persona

Policia Rrugore e Tiranës, ka arrestuar 13 persona gjatë javës që lamë pas. Gjithashtu, janë vendosur më shumë se...

Atentati ndaj Trump, si i shpëtoi atentatori vëzhgimit të forcave të sigurisë/ Dëshmitë

Si mund të ndodhte kjo? Pas atentatit ndaj ish-presidentit amerikan Donald Trump, autoritetet amerikane të sigurisë janë përballur me pyetje të dhimbshme. Pse Shërbimi Sekret...

Lamine Yamal ëndërron: Dhuratë për ditëlindje? Të ngre trofeun me tifozët në Madrid

Lamine Yamal mbush 17 vjeç dhe e pret një takim me historinë. Këtë të diel ylli i Barcelonës ka shansin për të ngritur lart...

Sulmi ndaj Trump/ Berisha: Dënoj me ashpërsinë më të madhe këtë akt të urryer kriminal

Edhe kreu i PD-së Sali Berisha i është bashkua reagimeve për sulmin me armë ndaj ish-presidentit të SHBA-ve Donald Trump. Berisha shkruan se e dënon...

“Riktheni futbollin në shtëpi”, Spanjë-Angli luhet edhe në media: E ardhmja është e jona

Akti i fundit i “Euro2024” premton spektakël, Spanjë-Angli, dy ekipe me filozofi të ndryshme, me histori të ndryshme, me një rrugëtim krejtësisht të ndryshëm,...

Lajme të tjera

Web TV