Free Porn

manotobet

takbet
betcart
betboro

megapari
mahbet
betforward


1xbet
teen sex
porn
djav
best porn 2025
porn 2026
brunette banged
Ankara Escort
1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
deneme bonusu veren bahis siteleri
deneme bonusu
casino slot siteleri/a>
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Cialis
Cialis Fiyat
deneme bonusu
padişahbet
padişahbet
padişahbet
deneme bonusu 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet untertitelporno porno

Justin Bieber mori 10 milionë dollarë për të kënduar ‘playback’ në dasmën e miliarderit

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Këngëtari Justin Bieber performoi në një event para dasmës së trashëgimtarit miliarder indian Anant Ambani dhe nuses së tij, Radhika Merchant.

Bieber udhëtoi për në Mumbai, Indi, për festën dhe argëtoi audiencën me një performancë elektrizuese. Artisti publikoi foto dhe video në mediat e tij sociale, duke përfshirë të ftuarit që këndonin bashkë më të hitet “Love Yourself”, “I’m the One”, dhe “Where Are U Now.”

Bieber besohet se është paguar 10 milionë dollarë për performancën e tij në “sangeet”, një ceremoni tradicionale ku familjet e nuses dhe dhëndrit organizojnë festa për mysafirët e tyre. Në mars, Rihanna dyshohet se u pagua 6 milionë dollarë për të performuar në një event më të vogël që i paraprinte po ashtu dasmës së çiftit.

Ambani është djali i biznesmenit miliarder, Mukesh Ambani, i cili ka një pasuri prej 116 miliardë dollarësh, sipas Forbes, ndërsa Merchant është vajza e manjatit farmaceutik, Viren Merchant. Ceremonia kryesore e dasmës së Ambani dhe Merchant është caktuar të mbahet më 12 korrik, për t’u pasuar nga një pritje madhështore më 14 korrik. S.B

Të fundit

Shpejtësi dhe përdorim telefoni në timon, Rrugorja e Tiranës arreston 13 persona

Policia Rrugore e Tiranës, ka arrestuar 13 persona gjatë javës që lamë pas. Gjithashtu, janë vendosur më shumë se...

Atentati ndaj Trump, si i shpëtoi atentatori vëzhgimit të forcave të sigurisë/ Dëshmitë

Si mund të ndodhte kjo? Pas atentatit ndaj ish-presidentit amerikan Donald Trump, autoritetet amerikane të sigurisë janë përballur me pyetje të dhimbshme. Pse Shërbimi Sekret...

Lamine Yamal ëndërron: Dhuratë për ditëlindje? Të ngre trofeun me tifozët në Madrid

Lamine Yamal mbush 17 vjeç dhe e pret një takim me historinë. Këtë të diel ylli i Barcelonës ka shansin për të ngritur lart...

Sulmi ndaj Trump/ Berisha: Dënoj me ashpërsinë më të madhe këtë akt të urryer kriminal

Edhe kreu i PD-së Sali Berisha i është bashkua reagimeve për sulmin me armë ndaj ish-presidentit të SHBA-ve Donald Trump. Berisha shkruan se e dënon...

“Riktheni futbollin në shtëpi”, Spanjë-Angli luhet edhe në media: E ardhmja është e jona

Akti i fundit i “Euro2024” premton spektakël, Spanjë-Angli, dy ekipe me filozofi të ndryshme, me histori të ndryshme, me një rrugëtim krejtësisht të ndryshëm,...

Lajme të tjera

Web TV