Gentjan Progni

Francë, 8 vjeçari ndryshon gjininë

Një nga fëmijët e tyre ishte në depresion dhe thoshte se donte të vdiste. Prindërit nuk e kuptonin se çfarë kishte djali i tyre. Më pas më në fund, shkurtin e kaluar, djali ka pranuar që ajo gjendje ishte...

“HARD TALK NGA ROLAND QAFOKU”, i ftuar deputeti i PS, Ilir Beqja

https://www.youtube.com/watch?v=56ZtaIYU-wI

Deputeti shoqëron Taynën në SHBA, këngëtarja ekspozon të pasmet bombastike (FOTO)

Këngëtarja shqiptare e repit, Tayna është duke shijuar pushimet pas një viti e vere të suksesshme me hite muzikore, këngët e së cilës numërojnë miliona klikime. Tayna ka udhëtuar drej SHBA-së, e cila nga postimet e bëra në rrjetet sociale,...

Kuvendi i Maqedonisë deri në mesnatë duhet të votojë qeverinë e re

Kuvendi i Maqedonisë së Veriut të dielën ka vazhduar debatin për votimin e qeverisë së re që do të drejtohet nga Zoran Zaev, kryetar i LSDM-së, në koalicion me Bashkimin Demokratik për Integrim (BDI). I nominuari për kreun e...

VIDEO/ 3-vjeçaren e merr era në ajër, panik te të pranishmit

Një ngjarje aspak e këndshme ka ndodhur këtë të dielë në Taiwan, me protagoniste një vajzë 3-vjeçare. Në festivalin e përvitshëm të balonave, në Hsinchu, Taiwan vogëlushes i është dashur të kalojë disa momente terrori. Një incident i “vogël” bëri...
14886 POSTIME
0 KOMENTET

Të fundit

Basha: Biznesi i vogël më i prekuri nga kriza

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha thotë se biznesi i vogël është në krizë. Teksa ka publikuar denoncimin e...

“Rrëfehet” prifti italian për 12 vitet në Shqipëri

Nga Raziela Myslimaj  Duhej të transferohej shumë larg nga vendi dhe familja, për diku që kishte shumë nevojë për kontributin dhe përvojën e tij. Vendimin...

Google akuzohet se po monopolizon padrejtësisht tregun, SHBA nis hetimin

Kompania Google akuzohet për monopol në tregun e kërkimit në internet, për këtë arsye qeveria amerikane e ka paditur. Në qendër të hetimit do të...

Rama: Mbështetje financiare gati trefish nga qeveria të punës në fshat

Kryeministri Edi Rama ka publikuar shifrat e mbështetjes financiare nga qeveria për bujqësinë në Shqipëri. Rama krahason dy periudha, financimin nga bujqësinë në qeverinë e...