kamela liko

Travis Scott flet për vajzën e tij: Po bëj gjithçka që të bëhet një femër e fortë dhe e zgjuar

Reperi i njohur, Travis Scott, është duke e rritur vajzën e tij Stormi Webster që të bëhet një femër e fortë dhe e aftë. Travis dhe Kylie nuk janë më në lidhje por ata bëjnë përpjekje për të qenë...

Aktorja habit me deklaratën: Vajzat e mia bezdisen kur dal nudo nëpër shtëpi (FOTO)

Amanda Holden, aktorja e njohur britanike dhe anëtarja e jurisë së “Britain’s Got Talent”, ka treguar se kur ajo del nudo nëpër shtëpi vajzat e saj bezdisen. 49-vjeçarja ka rrëfyer se Lexi, 14 vjeç, dhe Hollie, 8 vjeç, i kërkojnë...

Astrologia që parashikoi koronavirusin, tregon çfarë do të ndodhë me botën në muajt e ardhshëm

Një astrologe e cila parashikoi koronavirusin ka zbuluar se çfarë e pret botën në muajt e ardhshëm. Në shkurt të vitit 2019 Jessica Adams deklaroi se një virus do të shpërthente në vitin 2020 dhe madje tregoi e datën kur...

Cardi B fshin llogarinë në Twitter pasi u gjykua për rikthimin me Offset: 15 vjeçarët nuk mund të më tregojnë se çfarë të bëj

Reperja e njohur, Cardi B, ka vendosur të fshijë llogarinë e saj në Twitter pas zërave se u bashkua me ish-partnerin e saj, Offset. Gjatë muajit shtator ajo nënshkroi letrat për divorc, kurse para disa ditësh u pa duke shkëmbyer...

Interpoli jep alarmin: Maskat po përdoren nga kriminelët për të hapur prangat (VIDEO)

Interpoli ka dhënë alarmin se kriminelët po përdorin maskat për të hapur prangat. Ato kanë bërë një video demostruese ku tregojnë se si me anë pjesës metalike që ndodhet brenda maskës, që vendoset në pjesën e hundës, mund të përdoret...

Britani/ Kapet shqiptari me 90 mijë paund drogë, ja si u zbulua ferma e kanabisit

Autoritetet policore kanë zbuluar një fermë ku kultivohej kannabis sativa në Darëen të Britanisë. Sipas njofitmit, në pranga u vu një shqiptar, ndërsa u sekuestrua një sasi droge me vlerë 90 mijë paund. Policia bastisi të premten pasdite një pronë duke...

Ajo feston ditëlindjen/ Ermal Meta na prezanton të dashurën e re (FOTO)

Ermal Meta, këngëtari me origjinë shqiptare, i ka uruar ditëlindjen të dashurës së tij me anë të një postimi në Instagram. Pas ndarjes nga Silvia Notargiacomo pas 9 vitesh, fituesi i Sanremos zgjodhi që të ishte më i rezervuar me...

Tayna ‘ndez’ rrjetin, publikon foton topless

Reperja e njohur, Tayna, ka publikuar një foto gjysmë e zhveshur në Instagram. Ajo ka imituar një foto të publikuar nga Dua Lipa, ylli i muzikës pop e cila po promovonte linjën e saj të xhinseve me Pepe Jeans. Kjo nuk...

Situatë kritike në Itali/ Regjistrohen 11,705 të infektuar me Covid në 24 orët e fundit

Italia ka shënuar një rritje të lartë të rasteve pozitive me Covid-19. Në 24 orët e fundit u regjistruan 11,705 të infektuar në 146,541 teste të kryera. Ndërkohë 69 pacientë kanë humbur jetën duke e çuar në 36,543 numrin total...

Vrau gruan shtatzënë dhe i nxorri beben nga barku/ SHBA vendos të ekzekutojë autoren

Lisa Montgomery është autorja e një krimi të rëndë për të cilin ajo do të ekzekutohet me një injeksion vdekjeprurës. Ajo është gruaja e parë e burgosur që vendoset të ekzekutohet pas 7 dekadave. Në dhjetorin e vitit 2004, Lisa...
2762 POSTIME
0 KOMENTET

Të fundit

Peshëngritja shqiptare: Bordi Ekzekutiv i IWF-së të japë dorëheqjen, të thirret Kongresi i Jashtëzakonshëm Zgjedhor

Shqipëria i është bashkuar korit në rritje të vendeve që kërkojnë zgjidhje të menjëhershme të gjendjes së nderë të...

Liga Unike, Shqipëria mban peng nisjen e turneut të shumëdëshiruar të basketbollit mbarëkombëtar

Shorti po e mban peng Ligën Unike në basketboll midis Shqipërisë dhe Kosovës. Marrëveshja është firmosur ndërmjet federatave, ekipet pjesëmarrëse janë caktuar, arbitrat e...

Arsyet pse duhet të hani një grusht bajame çdo ditë

Bajamet kanë një sërë dobish për shëndetin, më shumë nga sa mund ta imagjinoni. Më poshtë do gjeni një mori arsyesh se pse duhet...

Anijet me vela, histori në 15 fotografi

Anija arrin të ndalojë. Ju mund ta zbuloni një të tillë që mund t'u shërbejë kërkesave tuaja. Një anije në mes të një stuhie,...

Pranga 4 persona në Gjirokastër, transportonin emigrantë të paligjshëm

Katër perona janë vënë në pranga nga Policia e Gjirokastrës brenda pak orësh. Mësohet se janë goditur 2 raste të aktivitetit kriminal në fushën...