Free Porn

manotobet

takbet
betcart
betboro

megapari
mahbet
betforward


1xbet
teen sex
porn
djav
best porn 2025
porn 2026
brunette banged
Ankara Escort
1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
deneme bonusu veren bahis siteleri
deneme bonusu
casino slot siteleri/a>
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Cialis
Cialis Fiyat
deneme bonusu
padişahbet
padişahbet
padişahbet
deneme bonusu 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet untertitelporno porno

Aktualitet

Kreu i SPAK, Kraja: Nuk kemi kohë për llafe

Kreu i Këshilli të Lartë të Prokurorisë,  Gent Ibrahimi prezantoi Arben Kraja në krye të SPAK. Ibrahimi tha se tashme që drejtësia ka marrë formë të gjithë mund të festojë të qetë. Ai gjithashtu falënderoi Donika Prelën, ish-kryetaren e...

Ish deputeti LSI, ngre dyshime për krijimin e SPAK

Ish deputeti i LSI, Petrit Vasili ndryshe nga shumë përfaqësues të politikes në vend por edhe diplomatë e ambasada të huaja, ngre dyshime për SPAK. Ai thotë se kremtimet dhe përshëndetjet janë të tepërta, ndër të tjera ai...

Ngritja e SPAK përshëndetet nga ndërkombëtarët

Ngritja e SPAK u përshëndet dhe nga Gjermania. Ky institucion i ri do të merret me hetimin dhe gjykimin për korrupsion të ish-pushtetarëve dhe atyre aktualë. Ambasadori i Gjermanisë në Tiranë, Peter Zingraf, përshëndeti të enjten betimin e tetë...

Operacioni “Çlirimi”, policia arreston tre persona

Operacion për kapjen e personave me rrezikshmëri të lartë shoqërore. Finalizohet operacioni policor i koduar "Çlirimi". Arrestohen 3 persona me precedent penal në fushën e krimeve kundër personit, pronës dhe armëmbajtjes pa leje. Sekuestrohen 2 armë zjarri, municion luftarak,...

Tentuan të vidhnin banesat, 3 të arrestuar

Policia e Shtetit shton masat për parandalimin e vjedhjeve në banesa. Në Durrës vihet në pranga një 42-vjeçar, i cili u kap në flagrancë duke vjedhur në një pallat  banorët e të cilit ishin larguar. Në Krujë u arrestuan 2...

Liderët e Ballkanit Perëndimor mblidhen në Tiranë

Liderët e Ballkanit Perëndimor do të jenë në Tiranë për takimin e tretë rajonal. Megjithëse e ftuar ishte dhe Kosova, kryeministri Thaçi e refuzoi ftesën e Ramës ku dhe tregoi disa nga arsyet përse nuk mund të ishte i...

Krimi horror në Korçë, në pranga një 18-vjeçar i dyshuar si autor

Ndalohet një shtetas, i dyshuar si autor i vrasjes së 48-vjeçarit, ngjarje e ndodhur ditën e djeshme në fshatin Mborje. Ai quhet Devis Hoti dhe mendohet se e ka kryer krimin për motive të dobëta. Strukturat e Drejtorisë Vendore të...

SPAK/ Çfarë pritet të ndodhë

SPAK u ngrit zyrtarisht ditën e enjte 19 dhjetor, 8 anëtarët e SPAK në intervistat e tyre para KLP premtuan se nuk do të tolerojnë askënd. Këshilli i Lartë i Prokurorisë votoi sot në krye të SPAK, prokurorin Arben...

Përplasen dy automjete tek “Komuna e Parisit”

Aksident pranë “Komunës së Parisit”, përplasen dy automjete, njëra prej tyre është përmbysur. Nuk dihen ende nëse ka persona të lënduar, ose rrethanat e aksidentit të ndodhur mëngjesin e së premtes. Raportohet se policia ndodhet në vendngjarje dhe po...

Parashikimi i motit për ditën e premte 20 dhjetor

Për ditën e premte, 20 dhjetor moti pritet të jetë me vranësira mesatare dhe reshje shiu të dendura por për periudha të shkurtra kohe në ultësirën Perëndimore. Era do të jetë me drejtim jugperëndim me shpejtësi 10-15 m/sek në bregdet. Temperaturat pritet të ulen gjatë mesditës. Në zonat e thella malore pritet...

Të fundit

Veliaj me të rinjtë socialistë: PS e vetmja forcë që mbështet rininë

Këtë fundjavë, kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, ishte i ftuar në “Futu në lojë”, një garë debati...

Skandali tek Onkologjiku/ Ҫështja e mjekëve kalon në SPAK

Dosja e spitalit “Onkologjik”, e finalizuar me shumë bujë nga prokuroria e Tiranës, është transferuar për hetime të mëtejshme në Prokurorinë e Posaçme SPAK. Vendimi...

Shpejtësi dhe përdorim telefoni në timon, Rrugorja e Tiranës arreston 13 persona

Policia Rrugore e Tiranës, ka arrestuar 13 persona gjatë javës që lamë pas. Gjithashtu, janë vendosur më shumë se 13 mijë masa administrative, ndërsa...

Atentati ndaj Trump, si i shpëtoi atentatori vëzhgimit të forcave të sigurisë/ Dëshmitë

Si mund të ndodhte kjo? Pas atentatit ndaj ish-presidentit amerikan Donald Trump, autoritetet amerikane të sigurisë janë përballur me pyetje të dhimbshme. Pse Shërbimi Sekret...

Lamine Yamal ëndërron: Dhuratë për ditëlindje? Të ngre trofeun me tifozët në Madrid

Lamine Yamal mbush 17 vjeç dhe e pret një takim me historinë. Këtë të diel ylli i Barcelonës ka shansin për të ngritur lart...