Web-Tv

Sa gënjejnë shqiptarët? Qytetarët përgjigjen në “Laj-Thaj”(VIDEO)

Gënjeshtra e vogël, apo e madhe mbetet gënjeshtër, po sa gënjejnë shqiptarët: Gazetarja e “Laj-Thaj”, Kamela Liko pyeti qytetarët në rrugët e Tiranës.   Përgjigjet ishin nga më të ndryshmet, por asnjëri nuk tha se gënjen.   Dhe normalisht që askujt nuk i...

Të fundit

Ç’po ndodh në familjen e Monica Bellucci-t? Aktorja pushime në krahët e ish-bashkëshortit

Monica Bellucci dhe Vincent Cassel mbetën në një marrëdhënie të shkëlqyer pas divorcit. Ende ka spekulime se ish-bashkëshortët nuk...

Emoji në targat e makinave, ja vendi që po e aplikon

Vermont është një nga shtetet më të vogla të SHBA-ve, por ai mund të ketë nderin të jetë i pari që lejon emoji në...

Samsung rrit çmimet, po bëhet më i shtrenjtë se iPhone

Samsung sapo na zbuloi një mori telefonash të rinj dhe modeli më i shtrenjtë fillon me 1.400 dollarë Të martën pasdite, Samsung zbuloi formacionin e...

“Nuk ka asnjë efekt anësor”, ish-ministri shqiptar bën vaksinën ruse

Një ish-ministër shqiptar, bën vaksinën e prodhuar në Rusi, e cila pretendon se është efektive ndaj koronavirusit. Bëhet fjalë për ish-ministrin e Zhvillimit Ekonomik në...