Video Editoriale

Narcizmi duhet të marrë fund me pandeminë

Nga BERTRAND BADRÉ, YVES TIBERGHIEN

Të fundit

“Nuk më kthehet gruaja në shtëpi”/ Rama zbulon ‘hallin’ e qytetarit: Më tha nuk ta jap votën sepse…

Kryeministri Rama ka zbuluar në Vlorë një bisedë interesante që ka patur me një qytetar, i cili i ishte...

Çuçi takime në Memaliaj dhe Tepelenë: PS i fiton zgjedhjet, këtë e di edhe opozita

Drejtuesi politik i Partisë Socialiste në qarkun Gjirokasër dhe kandidati për deputet, Bledi Çuçi ka vijuar takimet elektorale në Memaliaj. Gjatë një bashkëbisedimi me...

“Të dëmshme dhe të pavlera”/ Mozzik i del kundër Qeverisë Kurti

Këto tre ditët e fundit, mbi 15 mijë kosovarë janë futur në Shqipëri, për shkak masave të ashpra që qeveria Kurti ka vendosur, për...

Dogji gruan dhe u vetëvar në pemë, dalin pamjet e makinës ku ndodhi krimi horror (Video)

Publikohen pamjet e makinës ku ndodhi krimi horror ditën e sotme në Kavajë, ku Bilbil Shirja 48-vjeç, i vuri flakën bashkëshortes së tij. Pasi ka...

Kreshniku Spahiu: S’ka sondazh në botë që parashikon 50.000 lekshat e Lesh e Lisë

Kam shumë vite që ndjek me optik krahasimore sondazhet e çdo kompanie para zgjedhjeve dhe përqasjen e tyre pas votimit. Në tërësi objektiviteti i...