Argëtim

Gruaja më e bukur, më sensuale … i përket kësaj shenje të zodiakut!

Bukuria dhe sensualiteti janë pasuritë më të rëndësishme të çdo gruaje, për shkak të së cilës ato tërheqin meshkujt. Pamja e saj është si një ilaç për burrat. Ato krahasohen me perëndeshën e bukurisë dhe përsosmërisë. Sipas astrologëve, kjo shenjë...

Pasi u zbulua i dashuri, Fifi flet për të: Jam dashuruar me të duhurin

Këngëtarja bukuroshe mjaft e dashur për publikun shqiptar Fifi zbuloi pak kohë më parë për mediat rozë se është e dashuruar, madje u zbulua edhe djali i cili i ka marrë zemrën. Bëhet fjalë për Xhuljo Tabakun, një të ri...

Numri i vijave në dorë mund të zbulojë sa kohë do të jetoni

Me kalimin e viteve kjo metodë ka bërë të mundur interpretimin ose njohjen e fatit të njerëzve përmes vijës së duarve, duke formuar edhe shkronja ose fjalë me këto rreshta. Këtë herë duhet të përqendrohemi në linjat që janë...

Horoskopi për ditën e premte, 15 maj 2020

Dashi Bukuria e ditës mund të mos jetë e dukshme kur të zgjoheni këtë mëngjes, por me kalimin e orëve do të filloni të kuptoni se romanca është rreth teje. Mos u habitni nëse ndieni disa sy që ju vëzhgojnë...

Nga çfarë tremben? Zbuloni 6 frikërat që ka çdo mashkull në një lidhje

Meshkujt nuk e tregojnë frikën e tyre, sepse besojnë se kjo është një shfaqje e dobësisë dhe përfundojnë duke kompromentuar lumturinë e një marrëdhënieje. Gruaja duhet të jetë gjithmonë e kujdesshme për të identifikuar se çfarë e prek partnerin e...

Çfarë ju pret këtë muaj? Këto 3 shenja të zodiakut janë më të privilegjuarat

A është shenja juaj një nga ato të privilegjuarit me atë dozë shtesë mbrojtjeje dhe kujdesi? Zbulojeni në listën më poshtë! 1.Bricjapi Bricjapët zakonisht nuk besojnë në forca dhe fuqi më të larta, ata preferojnë të vendosin vetëbesimin e tyre. Sidoqoftë,...

Horoskopi për ditën e enjte, 14 maj 2020

Dashi Çfarëdo emocioni që mund të ndjeni sot duhet ta përqafoni dhe të ndiheni mirë. Sa i përket aspektit profesional, mund të merrni lajme të mira në lidhje me një promovim. Demi Përpiquni të fokusoheni më shumë te gjërat tuaja private, duke...

Shenjat që do kenë një verë të vështirë para, Meri Shehu: Këta persona të kenë kujdes

Astrologia Meri Shehu ka treguar pasditen e sotme se cilat janë shenjat që gjatë kësaj vere do të jenë përballë disa sprovave. Nga emisioni “Rudina” në Tv Klan, Shehu tha se ndikim jo të vogël në marrëdhëniet ndërpersonale dhe erotike...

Nisin gjysmëfinalet e “Eurovisionit”, ja kur do të këndojë Arilena Ara

“Eurovision”, festivali më i madh i muzikës në Evropë, filloj mbrëmë me gjysmëfinalen e parë, por me ndryshimin e vetëm që artistët nuk ishin në garë. Të gjithë admiruesit e muzikës evropiane, patën mundësinë të ndjekin të gjitha këngët të...

Horoskopi për ditën e mërkurë, 13 maj 2020

Dashi Të lindurit e kësaj shenje duhet të ndihen të lirë për të eksperimentuar në aspektin personal. Kërkoni një mënyrë më efikase për të përfunduar detyrat e përditshme dhe mësoni më shumë nga ata që kanë bërë të njëjtën punë...

Të fundit

Horoskopi ditor, e mërkurë 30 nëntor 2022

DASHI Per shkak te nervozizmit tuaj mund te lindin konflikte dhe mosmarreveshje te shumta sot me partnerin. Nuk do toleroni...

PD nuk bën pas/ Boçi: Protesta do të bëhet para Kryeministrisë

Opozita nuk tërhiqet nga zhvillimi i protestës më 6 dhjetor. Këtë ka pohuar edhe nënkryetari i PD-së, Luçiano Boçi në emisionin “Open”. Boçi u shpreh...

“Bën zhurmuesin”/ Eni Vasilit i ‘zihen’ të ftuarit në emision, ndërhyn gazetarja

Me debate po shoqërohet emisioni i sotëm ‘Open’ në News24. Anëtari i Këshillit Kombëtar të Partisë Demokratike, Akil Kraja, e cilësoi analistin Arion Sulo...

Festa për 28-29 Nëntorin, Lubonja: Dita e hipokrizisë, politikanët bëjnë si Skënderbeu

Analisti Fatos Lubonja i cilësoi festimet në kuadër të festës së Pavarësisë dhe të Çlirimit të Shqipërisë, ditë të hipokrizisë. I ftuar në rubrikën...

Përfundon grupi B/ Anglia dhe SHBA kalojnë në raundin me eliminim direkt

Fitorja ishte alternativa e vetme për SHBA në “finalen” ndaj Iranit, dhe djemtë e Gregg Berhalter ia dolën të triumfojnë 0-1. Sfida e luajtur...