Show Biz

Pas Jonida Maliqit Romeo në lidhje me Sara Kolamin

Pas ndarjes me  Jonida Maliqin  thuhet se Romeo Veshaj shoqërohet nga Sara Kolamin. Ata punojnë në të njëjtin Tv dhe me siguri aty a nisur edhe shkëndija mes tyre. Lajmin që Romeo dhe Jonida nuk janë më bashkë  u konfirmua...

Princ Harry dhe Meghan Markle përfundojnë në shtëpi me qira

Buckingham Palace  ka bërë me dije se princ Harry dhe Meghan  Markle nuk mund ta përdorin më  titujt lartësia e tij/saj (His/Her Royal Highness). Kjo për arsye të dorëheqjes së tyre. Ata e kanë humbur statusin e këtij emri,...

Ja kush janë kërcimet më sexy të këngëtareve Shqiptare

Të gjithë jemi të pirur drejt të bukurës dhe gjërave që na tërheqin si magnet. Nëse do të flasim për këngëtaret më sexy Shqiptare duhet ti referohemi diçkaje. Në këtë rast ne kemi menduar të ndalemi te performacat e...

Këngëtarja Kosovare arrin famën ndërkombëtare

Artistja Shqiptare Flaka Krelani publikon këngën e saj më të re me një super bashkëpunim me reperin e njohur amerikan Young Noble, i cili është mik i të ndjerit Tupac. Në video-klip shikojmë një këngëtare super sexy me veshje...

Maluma koncert në Tiranë

Këngëtari Latin Maluma i cili njihet në të gjithë botën me këngët e tij super hit do të vij në Shqipëri dhe do të ketë një koncert në Tiranë. Lajmi është bërë i ditur në instagram nga Arrrrnii, koncerti i...

Balerini i njohur Graciano Tagani ka qëlluar me shpullë gazetarin

Ronaldo herë pas here bën kamera të fshehta pasi janë pjesë e emisionit të Fatmës dhe Aulonës. Por kët5ë herë kamera e fshehtë ka pasur pasoja pasi Graciano është revoltuar nga video që Ronaldo i ka treguar dhe e...

Horoskopi ditor, 19 Janar 2020

Dashi Çështjet sentimentale po evoluojnë në favorin tuaj! Miqësitë janë gjithmonë të dobishme, dhe jo vetëm nga ana sentimentale, por nga interesi i vërtetë dhe mbështetja për gjithçka që duhet të zgjidhësh në këtë moment, qoftë edhe ekonomikisht. Është një...

Ndahet nga jeta nëna e Celine Dion

Këngëtarja me famë botërore Celine Dion ka humbur nënë e saj mbrëmjen e djeshme.  Thérèse Dion, vdiq të Premten në moshën 92 vjeçare pasi vuante nga probleme të ndryshme shëndetësore. Thérèse Dion ishte nëna e katërmbëdhjetë fëmijëve. Në fillim të...

Sara Hoxha lë burrin jashtë për qenin

Sara Hoxha trashëgimtarja e familjes Top Chanel sot ka ditëlindjen e saj 24-vjetorin. Ajo ka postuar një foto në instagram një tortë tek e cila janë disa zemra dhe më pas një qenush një femër dhe një fëmijë që...

Dizajneri i famshëm habit njerëzit me lajmin e tij

Të gjithë ndikohemi nga moda, për më tepër kur veshjet janë të krijuara nga ikonat e modës të cilët i qepin ato me shumë klasë edhe stil. Por jo gjithçka është e përjetshme ndonjëherë marrim edhe lajme të cilat...

Të fundit

Vjedhje dhe trafik narkotikësh, OFL iu kërkon “llogari” për pasurinë 3 personave

Tre persona të dënuar për drogë dhe vjedhje me armë, duhet të japin “llogari” për pasurinë e tyre para...

Radha kilometrike në Kakavijë, qytetarët presin të tensionuar për të kaluar kufirin

Në Kakavijë situata është kaotike për shkak të radhëve të gjata që janë krijuar prej ditësh. Kjo duket edhe nga pamjet e siguruara nga Fjala.al...

Ç’po ndodh në familjen e Monica Bellucci-t? Aktorja pushime në krahët e ish-bashkëshortit

Monica Bellucci dhe Vincent Cassel mbetën në një marrëdhënie të shkëlqyer pas divorcit. Ende ka spekulime se ish-bashkëshortët nuk pajtohen më së miri, mirëpo...

Vajzat me te sukseshme te ekraneve shqiptare/ Pandemia nuk i ndalon

Te Admiruara për pamjen e tyre ku disa mbërrijnë tek ekrani nga konkurset e bukurisë, ato nuk e fshehin as talentin e tyre para...