Free Porn

manotobet

takbet
betcart
betboro

megapari
mahbet
betforward


1xbet
teen sex
porn
djav
best porn 2025
porn 2026
brunette banged
Ankara Escort
1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
deneme bonusu veren bahis siteleri
deneme bonusu
casino slot siteleri/a>
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Cialis
Cialis Fiyat
deneme bonusu
padişahbet
padişahbet
padişahbet
deneme bonusu 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet untertitelporno porno

SuperLiga

Kukësi s’ka të ndalur, afron mbrojtësin nga Bosnja

Kukësi është një prej skuadrave më aktive të Superligës në merkato. Sot ajo ka zyrtarizuar afrimi e mbrojtësit boshnjak Kenan Horiç, i cili ka firmosur kontratën me verilindorët dhe është nisur menjëherë drejt Tropojës, për t’u vënë në dispozicion...

Partizani nis përgatitjet në Elbasan, krah Dajës Pollozhani dhe Bozhiqi

Partizani nis përgatitjet për sezonin e ri futbollistik. Të kuqtë kanë zbritur në terrenin e kompleksit “Pepa” në Elbasan, ku u bë dhe prezantimi i stafit të ri teknik me futbollistët. Kështu, trajneri Ilir Daja dhe ndihmësit e tij Pollozhani...

Surprizon fantazisti shkodran, firmos me ekipin turk

Largimi i tij nga Tirana natyrisht qe u krijoi iluzionin tek shumë skuadra për ta bërë pjesë të tyren. Por nuk do të ndodhë kështu. Fantazisti shkodran Edon Hasani është shfaqur i qeshur dhe i lumtur teksa hedh firmën mbi...

U largua nga Kukësi, zbulohet skuadra ku do transferohet Et’hemi

Titullari i skuadrës së Kukësit, Valn Et’hemi  bëri publike sot largimin nga Verilindorët, ndërsa tashmë është zbuluar edhe skuadra ku do të transferohet. Et’hemi  do të vazhdojë karrierën në Poloni me skuadrën e Zaglebie Lubin. Lojtari dhe menaxheri i tij...

Zyrtare/ Valon Et’hemi largohet nga Kukësi: Dua të provoj veten në një kampionat më konkurues

Titullari i skuadrës së Kukësit Valon Et’hemi ka lajmëruar sot largimin e nga klubi i verilindorëve. Et’hemi ishte një nga lojtarët më të mirë të Kukësit këtë sezon, megjithatë duket se ai do që ta provojë veten në një kampionat...

Konfirmohet lajmi i Fjala.al, Ardit Toli transferohet te klubi i Tiranës

Skuadra e Tiranës ka siguruar një tjetër lojtar për sezonin e 2020-2021. Bardheblutë e kryeqytetit kanë firmosur me mbrojtësin 23-vjeçar, Ardit Tolin. Vetëm pak ditë më parë grupi mediatik “FJALA” dhe edicioni sportiv “Fjala Sport” raportuan se Toli do të...

Bllokimi i tre merkatove/ Kukësi: Vendim i pakuptimtë, çështja u dërgua në CAS

Skuadra e Kukësit ka humbur gjyqin me ish lojtarin e saj, Filip Zderic  në FIFA. Qeveria e futbollit botëror ka bllokuar merkaton e verilindorëve për shkak të borxhit të papaguar ndaj mbrojtësit, i cili ka qenë pjesë e Kukësit në...

Nis shpërbërja e Skënderbeut, pas Ditës e Koliqit largohet edhe një tjetër lojtar

Mbyllja e sezonit 2019-2020 ka sjellë dhe largimin e disa prej emrave kryesorë të skuadrës së Skënderbeut. Pas mbarimit të ndeshjes me Partizanin mbrëmjen e së mërkurës Enea Koliqi dhe Bruno Dita i dhanë lamtumirën klubit të Korçës. Ndërsa ditën e...

Nuk përmbushi misionin, Kukësi ndërpret kontratën me Orges Shehin

Klubi i Kukësit ka bërë me dije se Orges Shehi nuk do të jetë më në krye të stolit të tyre. Shehi erdhi te verilindorët si zëvendësues i Shpëtim Duros, pasi ky i fundit nuk po arrinte të merrte rezultatet...

Tirana shpallet kampione, titulli hyn edhe në Kuvend

Një ngjarje jo e zakontë ka ndodhur ditën e sotme gjatë seancës parlamentare, teksa është bërë prezente edhe fitorja e Tiranës. Deputeti i Partisë Socialiste, Xhemal Qefalia i cili është tifoz me bardheblutë e kryeqytetit i ka bërë një dhuratë...

Të fundit

Lajmi i Fundit/ Qëllohet gjatë mitingut në Pensilvani Donald Trump

Ish presidenti amerikan Donald Trump eshte qelluar gjate nje mitingu ne Pensilvani. CNN ka publikuar pamjet e sulmit ndaj Trump. Ish...

Egla dhe Graciano bëhen bashkë, çfarë po përgatisin

Fituesja e Big Brother Vip, Egla Ceno vazhdon të jetë një nga personazhet më të komentuar dhe çdo postim i saj ngjall kuriozitet. Mirëpo...

Analiza e REL: Samiti i Uashingtonit dhe trashëgimia e vërtetë e tij

Ukraina mund të jetë përafruar më shumë me NATO-n në samitin e aleancës ushtarake në Uashington, këtë javë, por është vështirë t’i shpëtosh ndjenjës...

Zyrtare, portieri shqiptar rinovon me Cesena-n

Giulio Veliaj do të vazhdojë të jetë pjesë e Cesena-s edhe për sezonin e ardhshëm. Klubi që këtë vit u ngjit në Serie B i...

Elton John urinon brenda shishes plastike në dyqanin luksoz

Këngëtari i njohur Elton John vendosi papritur të mos respektojë një sërë rregullash në një dyqan luksoz në Paris. Mesa duket, artisti spektakolar ka...