Web-Tv

Kush na i vret të gjallët?

Nga Frrok Çupi

VIDEO EDITORAL NGA LEONARD VEIZI / “DEPUTET” , IDENTITETI I HUMBUR I NJË PROFESIONI

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=PVOGf49GSPg&w=560&h=315]

“FJALA SPORT” 8 TETOR / NGA FIORELA AKÇIU

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=cYsMl7l8hQ0&w=560&h=315]

“HARD TALK NGA ROLAND QAFOKU” I FTUAR Arben Rakipi, Drejtor i shkollës së Magjistraturës

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=oNUieSRpcNE&w=560&h=315]

VIDEO EDITORIAL NGA FRROK ÇUPI / “Beqiri kur po shkonte në ferr, mbante foton e Enverit”

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=2lTgs4dvs48&w=560&h=315]

VIDEO EDITORIAL NGA ROLAND QAFOKU / 10 AMBASADORËT ME MË INFLUENCË NË SHQIPËRI

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=fq2Ll5JxLss&w=560&h=315]

VIDEO EDITORIAL NGA ISMAIL KADARE / “PROFESORËT NUK PËRGJIGJEN”

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=zmVdX8_WwU0&w=560&h=315]

VIDEO EDITORIAL NGA OSMAN METALLA / “VENDIMI I VONUAR I KRYEMINISTRIT”

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=N8T018rb1sU&w=560&h=315]

Të fundit

61-vjeçari shqiptar humb jetën gjatë seksit me një 21-vjeçare, dyshimet e para

Një 61-vjeçar nga qyteti i Gjakovës është gjetur pa shenja jete në një hotel. Sipas burimeve të mediave kosovare, viktima...

Me bukë në gojë/ Dalin pamjet e ekzekutimit të shqiptarit në Brazil (Video)

Mediat braziliane kanë publikuar pamjet nga ekzutimi i shqiptarit Ilir Zelka në São Paulo dy ditë më parë. 47-vjeçari u ekzekutua teksa ishte ulur në një...

Farmacistja e thotë troç: Meshkujt shqiptarë kanë turp të blejnë prezervativë

Teksa u diskutua nuditeti në prani të fëmijëve dhe situata të tjera që vendosin nënat në siklet, Ami Bekteshi e ftuar në “Ftesë në...

Mimi Kodheli: Unë kryeministre? Jam e ….

Shqipëria ka 8 gra ministre dhe 6 burra ministra në qeverinë e Edi Ramës. Kjo është qeveria me më shumë gra në përbërje të...

Pse frutat ndryshojnë ngjyrën kur piqen?

Frutat ndryshojnë ngjyrën gjatë gjithë "jetës" së tyre dhe në fakt ne kemi mësuar të kuptojmë se sa i pjekur është një frut, nga...