Free Porn
xbporn

1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
yasbetir1.xyz
winbet-bet.com
1kickbet1.com
1xbet-ir1.xyz
hattrickbet1.com
4shart.com
manotobet.net
hazaratir.com
takbetir2.xyz
1betcart.com
betforwardperir.xyz
betforward-shart.com
betforward.com.co
betforward.help
betfa.cam
2betboro.com
1xbete.org
1xbett.bet
romabet.cam
megapari.cam
mahbet.cam
1xbetgiris.cam
betwiner.org
betwiner.org
1xbetgiris.cam
1xbet
1xbet
alvinbet.site
alvinbet.bet
alvinbet.help
alvinbet.site
alvinbet.bet
alvinbet.help
1xbet giris
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
betwinner
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
1xbet
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
یاس بت
وین بت
وان کیک بت
هتریک بت
manotobet
حضرات بت
takbet
بتکارت
آلوین بت
ریتزو بت
alvinbet
بت فا
betboro
romabet
megapari
mahbet
سایت بت فوروارد
اونجا بت
betboro.us
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
betcart
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی

 • melbet
 • megapari
 • megapari giriş
 • melbet
 • betrari giriş
 • onbahis giriş
 • AKTUALITET

  Kryeson Vjena për të 3-tin vit radhazi/ 10 qytetet më të mira për të jetuar

  Vjena është shpallur qyteti më i mirë në botë për të jetuar, për të tretin vit radhazi në vitin 2024 nga “The Economist”. Përveç Vjenës...

  Fluks i lartë në portin e Durrësit/ Ja sa persona hynë në Shqipëri vetëm gjatë fundjavës

  Një fluks të lartë ka pasur dhe porti i Durrësit, i cili ka mirëpritur mbi 14 mijë persona vetëm gjatë fundjavës që lamë pas. Sipas...

  Tedi Blushi e gjuajti me letra, Veliaj: Do kërkoj zbatimin e ligjit

  Kryetari i bashkisë Tiranë, Erion Veliaj ka reagur në platformën X lidhur me incidentin e mbledhjes së sotme të Këshillit Bashkiak. Duke iu referuar veprimit...

  Momenti i incidentit mes Blushit dhe Valterit! Anëtari socialist bën kallëzim në polici

  Ky është momenti kur Tedi Blushi, sekretari i Përgjithshëm i PL-së, godet me grusht në sallën e këshillit Bashkiak, këshilltarin socialist Halit Valteri. Blushi hodhi...

  “Diçka e bukur po vjen”, Elsa Lila befason me projektin e ri

  Pas “Ferma VIP”, këngëtarja e njohur Elsa Lila do të vijë së shpejti për publikun shqiptar me një libër. Arlinda Dudaj ia ka zbuluar...

  Video të fundit

  MË TË LEXUARAT

  |

  Emisione Fjala TV

  Lajm i Ditës

  Paqe nga Shqipëria, Ligj Lufte nga Greqia

  Kuvendi kaloi dje me 96 vota pro dhe asnjë kundër një projekt- rezolutën për heqjen e ligjit të Luftës me Greqinë, duke bërë bashkë demokratë...

  OPINION

  Ndryshimet në qeveri, në Pallatin e Pushtetit nuk ka qetësi

  Nga Lorenc Vangjeli Ka vetëm tre mënyra që socialistët të shpresojnë për një mrekulli të katërt. Njëra prej tyre nuk ka asnjë shans të ndodhë,...

  Udhëtimet e Guliverit dhe udhëtimet e Edison Ypit

  Zylyftar Hoxha Nuk mund të heq një paralele apo të bëj një krahasim, qoftë edhe të thjeshtë, mes Guliverit, personazhit kryesor të një prej kryeveprave botërore,...

  20 korrik 1969 – 55 vjet/Enigma e madhe: A kanë shkelur në Hënë 12 kozmonaut amerikanë?

  20 korrik 1969 – 55 vjet Enigma e madhe: A kanë shkelur në Hënë 12 kozmonaut amerikanë? Nga Leonard Veizi Nëse ka qenë e vërtetë, me siguri...

  POLITIKA

  Çuçi mbledh Grupin Parlamentar të PS, ndryshimet në Kodin Zgjedhor

  Grupi Parlamentar i Partisë Socialiste zhvilloi sot mbledhjen e javës së fundit të këtij sesioni. Kryetari Bledi Çuçi informoi deputetët për çështjet dhe projektligjet që...

   Vangjel Tavo prek çdo fshat të Himarës: Kam kontratë me votuesit

  Rizgjedhjet në Himarë  Vangjel Tavo prek çdo fshat të Himarës: Kam kontratë me votuesit Vangjel Tavo, kandidati për kryetarin e Bashkisë Himarë, në një pronocim...

  Petro Gjikuria: Lashë SHBA për të ndihmuar vendin tim! Mbështetja e Belerit, nder

  Petro Gjikuria, kandidati i opozitës për Himarën, ka shoqëruar sot Fredi Belerin, i cili u kthye në qelinë e Burgut të Fierit për të...

  Basha shpalos programin për bujqësinë: 100 milionë euro subvencione për të dalë nga kriza

  Kreu i Demokratëve Euroatlantikë, Lulzim Basha, ka shpalosur programin për bujqësinë përmes një videomesazhi në të cilin konfirmon angazhimet e bëra publike në 1...

  EKONOMIA

  Ndodh ndryshimi që pritej prej kohësh në Jug / Çfarë ndodhi me hotelet

  Thuajse dy javë më parë ishte e vështirë të siguroje për fundin e korrikut apo për gushtin një hotel me çmim ekonomik në Sarandë....

  Brazili pezullon eksportin e mishit të shpendëve, në listë edhe Shqipëria

  Ministria e Bujqësisë dhe Blegtorisë (Mapa) në Brazil rishikoi certifikimin për eksportet e mishit të shpendëve dhe produkteve të tij, pasi konfirmoi një shpërthim...

  Turizmi në Shqipëri: Mangësi nga brenda apo sulme nga jashtë

  Turizmi në Shqipëri: Mangësi nga brenda apo sulme nga jashtë Jetmira Delia-Kaci Sipas të dhënave të fundit të publikuara nga Qeveria shqiptare, nga janari i këtij...

  Hotelet në Sarandë dhe Ksamil ulin çmimet, nisin fushata në rrjete sociale

  Thuajse dy javë më parë ishte e vështirë të siguroje për fundin e korrikut apo për gushtin një hotel me çmim ekonomik në Sarandë. Gjithçka...

  Rënia e euros fut bizneset në konflikt për tregje

  Rënia e qëndrueshme e Euros në këmbim me Lekun vitet e fundit ka rritur konfliktin në tregje si asnjëherë tjetër. Hallkat e zinxhirit të vlerës,...

  AKTUALITET

  Fluks i lartë në portin e Durrësit/ Ja sa persona hynë në Shqipëri vetëm gjatë fundjavës

  Një fluks të lartë ka pasur dhe porti i Durrësit, i cili ka mirëpritur mbi 14 mijë persona vetëm gjatë fundjavës që lamë pas. Sipas...

  Tedi Blushi e gjuajti me letra, Veliaj: Do kërkoj zbatimin e ligjit

  Kryetari i bashkisë Tiranë, Erion Veliaj ka reagur në platformën X lidhur me incidentin e mbledhjes së sotme të Këshillit Bashkiak. Duke iu referuar veprimit...

  Momenti i incidentit mes Blushit dhe Valterit! Anëtari socialist bën kallëzim në polici

  Ky është momenti kur Tedi Blushi, sekretari i Përgjithshëm i PL-së, godet me grusht në sallën e këshillit Bashkiak, këshilltarin socialist Halit Valteri. Blushi hodhi...

  Sulmojnë Veliajn në Këshillin Bashkiak. Ja çfarë ndodhi!

  Sapo nisi mbledhja e Këshillit Bashkiak të Tiranës është shoqëruar me tensione. Ndërsa po fliste kryebashkiaku Erion Veliaj, anëtari i opozitës, Tedi Blushi i...

  28 mijë maturantë përballë sfidës! Duhet të bëjnë zgjedhjen për karrierën e tyre

  reth 28 mijë maturantët e Republikës së Shqipërisë, kanë hyrë në një fazë të rëndësishmë të arsimimit të tyre. Nga data 30 korrik deri në...

  Vapa shton rastet me meningit, mjekja paralajmëron: Infeksioni prek trurin dhe zemrën

  Temperaturat e larta, që na shoqëruan për afro dy javë, përveç problematikave të shumta kanë shkaktuar rritje të numrit të pacientëve me encefalit dhe...

  Ndodh ndryshimi që pritej prej kohësh në Jug / Çfarë ndodhi me hotelet

  Thuajse dy javë më parë ishte e vështirë të siguroje për fundin e korrikut apo për gushtin një hotel me çmim ekonomik në Sarandë....

  KOSOVA

  Serbia organizon arratisjen e të burgosurve nga Kosova/Ministrja: Duam hetim ndërkombëtar

  Ministrja e Drejtësisë në Kosovë, Albulena Haxhiu, ka bërë thirrje të shtunën për nisjen e një hetimi vendor dhe ndërkombëtar për, siç ka thënë...

  Vrasja e Faton Hajrizit/ Min. e Jashtme thirrje qytetarëve të shmangin Serbinë si tranzit

  Me gjithë thirrjen e Ministrisë së Punëve të Jashtme që të shmanget Serbia si vend transit, qytetarët vazhdojnë të shfrytëzojnë këtë shtet për të...

  Shkoi t’i merrte fëmijët, shqiptarja dhunohet nga ish-bashkëshorti

  Një grua në Ferizaj është dhunuar nga ish-bashkëshorti i saj. Rasti ka ndodhur ditën e premte, teksa viktima kishte shkuar t’i merrte fëmijët në...

  BE vijon diskutimet për heqjen e masave ndaj Kosovës

  Përkundër pritjeve dhe paralajmërimeve se masat e Bashkimit Evropian ndaj Kosovës do të hiqen, së paku gradualisht, kjo nuk ka ndodhur ende. Verën e kaluar,...

  RAJON & BOTA

  Kamala Harris në kërkim të profilit politik dhe parave

  Pas tërheqjes së Joe Biden nga gara presidenciale në SHBA, demokratë të shquar po mbështesin Kamala Harris. Ka shanse Harris të fitojë? “E vendosur. E...

  PERSONAZH

  SPORT

  F1/ Oscar Piastri triumfon në Çmimin e Madh të Hungarisë, dominim absolut i McLaren

  Oscar Piastri ishte më i shpejti në garën për çmimin e madh të Hungarisë në Formula 1. Këtë të diel, piloti australian festoi për...

  “Furtunë” largimesh tek Manchester United, shtatë lojtarë me “valixhet” në duar

  Manchester United po synon të bëjë një ndryshim themelor. Blerjet e Joshua Zirkzee dhe Leny Yoro, duke mposhtur në garën për ta Milan-in dhe...

  Destinacion i ri për Joao Felix, rikthimi tek Barcelona pothuajse i pamundur

  Joao Felix duket se do të largohet përfundimisht nga Atletico Madridi në javët në vazhdim dhe thuhet se portugezi është afër arritjes së një...

  I pamposhtur/ Nelson Hysa triumf me “Knockout” dhe parakalon Deontay Wilder në renditje

  Nelson Hysa fitoi titullin europian WBO për peshat e rënda vetëm pak ditë më parë, pasi mundi gjermanin Thorsten Fuchs. “Gjiganti” shkodran triumfoi me...

  SHËNDETËSI DHE KËSHILLA

  KURIOZITETE

  Kryeson Vjena për të 3-tin vit radhazi/ 10 qytetet më të mira për të jetuar

  Vjena është shpallur qyteti më i mirë në botë për të jetuar, për të tretin vit radhazi në vitin 2024 nga “The Economist”. Përveç Vjenës...

  Kujdes nga drita blu e telefonit, ja çfarë dëmesh mund të sjellë ajo për shëndetin

  Ekspozimi ndaj dritës blu të emetuar nga dritat LED jashtë shtëpisë, telefonat inteligjentë apo tabletët mund të rrisë rrezikun për zhvillimin e kancerit të...

  Shkencëtarët zbulojnë ngjyrën e re të rrallë të syve që e ka vetëm 1% e popullsisë

  Shkencëtarët pretendojnë se kanë identifikuar një ngjyrë të re të syve, e cila sipas tyre është më e rralla te njerëzit. Shumica prej nesh janë...

  Njerëzit e lindur nën këtë shenjë të horoskopit janë të prirë ndaj depresionit

  Ata njihen për pikëpamjen e tyre pesimiste të botës dhe analizat e tepruara Përveç të qenit i pavendosur, që është tipari i tyre më i...

  DOSSIER & HISTORI

  ART & KULTURË

  Nisin kërkimet arkeologjike në palafite në Pogradec, arkeologu zviceran

  Ka nisur në Pogradec, faza e dytë e kërkimeve në sitin parahistorik në afërsi të Buqezës. Arkeologu Ardian Anastasi dhe profesor Albert Hafner nga...

  Çmimet “Emmy 2024”/ Publikohet lista e nominimeve, ja kush kryeson

  jet e serialeve “Baby Reindeer” dhe “The Crown” janë ndër më të nominuarit për çmimet Emmy të këtij viti. Komediani skocez Richard Gadd, krijuesi...

  Një dokumentar kushtuar kuzhinierit shqiptar, ndër më të mirët në botë, Rene Rexhepi

  Kuzhinieri i restorantit “Noma”, për disa vite i zgjedhuri si më i miri në botë, me tre yje “Michelin”, René Rexhepi, ka eksploruar gjithnjë...

  Angli – Spanjë, rivaliteti i dy mbretërive

  Nga Leonard Veizi   Mesdhetarët e nxehtë e të shkathët përballë ishullorëve të ftohtë e të kalkuluar. Të dy vendet kanë qenë mbretëri të hershme e...

  Foto e ditës

  Që prej orëve të para të mëngjesit qytetarët kanë nisur të mblidhen në Klisto në stadiumin Galatsi, ku kryeministri Edi Rama do të zhvillojë një takim me bashkëatdhetarët. Me masa të larta sigurie, duket se prezenca e policisë ësht ngado. Ndërkohë nuk kanë munguar edhe mbështetja e qytetarëve, të cilët...

  Video Lajme

  Vdes në moshën 92 vjeçare inxhinieri i fundit i elektrifikimit të Shqipërisë

  U nda nga jeta ne qytetin e Worcesterit ne USA njeri nga pioneret e elektrifikimit te vendit, kryeinxhinieri i pare i Ndermarjes se Ndertimit...

  Mike Tyson, 57 vjeç, do të kthehet në ring

  Ndeshja do të zhvillohet në stadiumin e Dallas Cowboys. Luftimet e kryqëzimit janë bërë ngjarje fitimprurëse Nga Tom Lutz Ish-kampioni i botës në peshat e rënda,...

  Një duvak i bardhë nga Vranishti në Gostivar

  Nga Besnik Velaj Duvakët e bardhë të Labërisë zbardhin jetën e shtëpive të lebërve, por dhe më tej, jashtë kufijve ku banojnë vëllezërit tanë të...

  Edona Berranija: Ja pse e lashë Shqipërinë për Francën

  Flet exluzivisht nga Franca për “Fjala” basketbollistja e talentuar e ekipit kombëtar  Intervistoi: Mentor HOXHA, Francë Edona Berranija është basketbolliste profesioniste me një karrierë të gjatë...

  Kthehet Italia e “zakonshme”, kualifikim mes drithërimash me Austrinë

  Italia është kualifikuar në çerekfinalet e Euro 2020 në mënyrën e saj, mes vuajtjesh, duke bërë të harrohen shpejt fitoret e thjeshta të fazës...

  Reportazhi/ Tek liqeni i Belshit, kryeqytetit hipotetik të shqiptarëve

  Nga Leonard Veizi Si ke lënë autostradën që vjen nga Tirana dhe je futur në rrugën e Bradasheshit, tek rrethrrotullimi i kufizuar nga karburantet shumëngjyrësh,...

  VIDEO EDITORIALE