GAZETA

Binjakët shqiptarë që zëvendësojnë njëri-tjetrin në takimet me vajza

Të dy janë identikë, përveç kësaj ata kanë edhe profesion të njëjtë. Binjakët nga Prizreni i dallon vetëm mbajtja e flokëve nga anët e kundërta. Blendi dhe Genti rrinë bashkë çdo ditë, si kur lindën 31 vite më parë. Ata...

Gazeta Fjala, e martë 25 maj 2021

 My friends often use essay writing service to do all their tasks. I've also decided to try ukwriting.info as I've heard that it provides only excellent content. In any case, I think that it's very convenient. ...

Të fundit

“Shefqet Ndroqit” i shtohet një tjetër laborator/ Manastirliu: Zgjerohet gama e analizave falas për pacientët

Pas QSUT, një tjetër laborator modern i është shtuar rrjetit të laboratorëve publikë me standarde ndërkombëtare, në Spitalin Universitar...

I ngacmoi gruan, fqinji godet me thikë 57-vjeçarin në Vlorë

Zbardhen detaje nga plagosja me thikë në Vlorë. Raportohet se sherri mes dy fqinjëve erdhi pas përplasjes për gruan e njërit prej tyre. Shtetasi P.S.,...

Ministrja Kushi: Ka nisur puna për hartimin e Strategjisë Kombëtare të Rinisë

Ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë, Evis Kushi, ishte e pranishme sot në konferencën për rininë e organizuar nga Fondacioni “Qemal Stafa” dhe Fondacioni...

Sherr me thika në Vlorë, plagoset 57-vjeçari, kapet autori i dyshuar

Një sherr me thika ka ndodhur sot paradite në Vlorë, ku ka mbetur i plagosur një person. Sipas policisë, ngjarja ndodhi rreth orës 11:00,...

Alkool e drogë/ Arrestohet shoferi që nuk iu bind policisë, aksidentoi dhe një automjet

Një 35-vjeçar është arrestuar në Tiranë, i cili ka rrezikuar jetën e qytetarëve në rrugë për shkak të gjendjes së tij të dehur në...