Free Porn

manotobet

takbet
betcart
betboro

megapari
mahbet
betforward


1xbet
teen sex
porn
djav
best porn 2025
porn 2026
brunette banged
Ankara Escort
1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
deneme bonusu veren bahis siteleri
deneme bonusu
casino slot siteleri/a>
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Cialis
Cialis Fiyat
deneme bonusu
padişahbet
padişahbet
padişahbet
deneme bonusu 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet untertitelporno porno 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet سایت شرط بندی معتبر 1xbet وان ایکس بت

Aktualitet

VIDEO/ Ilir Meta gjen ilaçin ndaj vapës: Ja paça borxh Bes Kallakut dhe….

Presidenti i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, duket se ka gjetur ilaçin e kësaj vape të tmerrshme të ditës së sotme. Ai është zhytur në rrjedhën e lumit të Shalës, ku përshëndet disa personazhe që kanë lidhje me Shalën...

Privati kërkon punonjës krahu – Cilat janë zanatet me të kërkuara nga tregu aktualisht?

Ecuria pozitive e sektorit të turizmit dhe ndërtimit, dy nga fushat të cilat janë kyç për rritjen ekonomike në Shqipëri dhe nxitjen e konsumit, ka shtuar ndjeshëm kërkesën për punonjës krahu. Në faqen zyrtare të Agjencisë Kombëtare të Punësimit dhe...

Veliaj mbështet kandidatin e PS, Vangjel Tavon: Himara do vijojë të jetë histori suksesi

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj i ka shprehur mbështetjen kandidatit të PS për Bashkinë e Himarës, Vangjel Tavo. Përmes një videomesazhi nga Jala, ku mori pjesë në një bashkëbisedim me të rinjtë socialistë, Veliaj i ftoi të gjithë për...

Bllokohet shitblerja e pronave, si e shpjegojnë agjentët imobiliarë

Prej rreth dy muajsh tregu i shit-blerjes së pasurive të patundshme është bllokuar. Shkak është është propozimi i mazhorancës, për të hapur një fushatë të radhës rivlersimi me një normë 3%. “Njerëzit nuk po blejnë më. I kanë ndalur blerjet...

“Ferri mbi tokë”/Temperaturat arrijnë pikun javën e ardhshme, ja sa do shënojë termometri

Për javën që presim përpara vendi ynë pritet të përjetojë “ferrin mbi tokë” me temperatura tepër të larta si në vlerat maksimale ashtu dhe ato minimale dhe të zgjatura në kohë (ditë). Kjo situatë vjen si pasojë e ndikimit të...

Rama jep lajmin: Për herë të parë në Pogradec organizohet…

Për herë të parë organizohet Festivali i Peshkatarëve Shqiptarë në Pogradec. Lajmi bëhet me dije nga kryeministri Edi Rama në një postim në rrjetet sociale. “Me grepin e hedhur në lumë, nga rrjetat e barkave shpërndarë në liqen, te flota e...

10 plazhet më të bukura shqiptare sipas revistës spanjolle “Condé Nast”!

Revista prestigjioze spanjolle Condé Nast në një artikull tregon 10 plazhet më të bukura të Rivierës Shqiptare. Vlorë! Vlora është qyteti-port, ku bashkohen detet Jon dhe Adriatik, milje rërë dhe shkëmbinj. Vlora ngjall kuriozitet tek turistët, për plazhet dhe jetën që të ofron. Himara! Himarë...

Të gjithë drejt detit, bllokohet trafiku në Vlorë

E diela ka shtuar dhe fluksin e makinave që hyjnë në qytetin e Vlorës. Për të përshkuar nga zona e Skelës deri në dalje të tunelit në ujin e ftohtë duhet më shumë se 45 min. Edhe rruga transballkanike, Skela, Lungomare...

Kruja plot me turistë/ Vizitorët sfidojnë të nxehtin për të eksploruar qytetin historik

Temperaturat janë tepër të larta, por kjo nuk i ka penguar turistët e huaj të vizitojnë Krujën. Rrugët me kalldrëm të qytetit janë plot me të huaj këtë fundjavë. “Jam nga Spanja dhe vizitojme për herë të parë Shqipërinë. Zgjodhëm...

Atentati ndaj Trump, Gjekmarkaj: Po Berishën kush e telefonoi kur e goditën?

Nga Agron Gjekmarkaj Sot e gjithë Bota u zgjua në ankth. Ish Presidenti amerikan Donald Tramp dhe njëkohësisht favorit kryesor per zgjedhjet e nëntorit në SHBA u qellua me snajper nga një atentator 20 vjeçar. Një ngjarje e tillë në vendin...

Të fundit

VIDEO/ Ilir Meta gjen ilaçin ndaj vapës: Ja paça borxh Bes Kallakut dhe….

Presidenti i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, duket se ka gjetur ilaçin e kësaj vape të tmerrshme të ditës...

Privati kërkon punonjës krahu – Cilat janë zanatet me të kërkuara nga tregu aktualisht?

Ecuria pozitive e sektorit të turizmit dhe ndërtimit, dy nga fushat të cilat janë kyç për rritjen ekonomike në Shqipëri dhe nxitjen e konsumit,...

Veliaj mbështet kandidatin e PS, Vangjel Tavon: Himara do vijojë të jetë histori suksesi

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj i ka shprehur mbështetjen kandidatit të PS për Bashkinë e Himarës, Vangjel Tavo. Përmes një videomesazhi nga Jala, ku...

“Shqipëria po bëhet më e shtrenjtë, ndërsa shqiptarët më të varfër”

Ekonomia shqiptare po rritet në mënyrë të qëndrueshme dhe të shpejtë. INSTAT deklaroi se në 3-mujorin e parë ekonomia u zgjeruar me 3.6%. Por si...

Atentati ndaj Trump/ Kryeministri sllovak: Një skenar si ‘fotokopje’ e sulmit ndaj meje

Një breshëri me plumba mund t’i këtë kaluar para syve Donald Trump por ata vranë një pjesëmarrës në tubim dhe plagosën rëndë dy të...